סטייליש

חג קייטי שמח! (צילום: הנס מוריץ)

קייטי פרי היא הפנים החדשות של H&M

שבוע חשוב, קייטיקאטס! לא רק שקייטי מככבת על השער שלנו השבוע, היא גם הפנים החדשות של רשת האופנה האהובה עלינו, H&M!

 ראש אחד   |   16/07/2015  |    |    | 
קייטי פרי חג קייטי שמח! (צילום: הנס מוריץ)

שבוע חשוב, קייטיקאטס! לא רק שקייטי מככבת על השער שלנו השבוע, היא גם הפנים החדשות של רשת האופנה האהובה עלינו, H&M!

רשת H&M הודיעה הבוקר שקייטי פרי, נערת השער שלנו, תוביל את קמפיין חורף 2015 החדש. היא תופיע בקמפיין טלוויזיה ועיתונות נרחב שייקרא Happy and Merry ויעלה בנובמבר, לקראת החגים האמריקאיים ולקראת חנוכה שלנו. אנחנו פשוט מתרגשים מהשילוב המושלם!

אם המילים "קייטי פרי היא הפנים החדשות של..." נשמעו לכם מוכרות, אתם בהחלט חדי אבחנה (וקוראים נאמנים!) כי ממש לא מזמן סיפרנו לכם שקייטי פרי היא הפנים החדשות של מותג העל מוסקינו. קייטי אוהבת את מוסקינו במיוחד, היא לבשה שמלה של המותג במט גאלה ודגמנה על מסלול תצוגת האופנה שלו בשבוע האופנה. אבל היי - זה לא סותר! קייטי שלנו היא מולטי-טאלנט!

קייטי אומרת: "H&M היא אחד המותגים העיקריים דרכם התחלתי לעצב את הסטייל האישי שלי. המשכתי לעקוב אחרי המותג ולשלב פריטי H&M בתוך המלתחה שלי במהלך השנים. אני כל כך אוהבת את תקופת החגים של החורף. זו תקופה שבה אני יכולה ללבוש דברים מחממים, מנחמים ומתוקים ש-H&M מעצבים בצורה כל כך מוצלחת לכל כיס. אני כבר לא יכולה לחכות לרגע שנחשוף את מה שיצרנו".

חיכינו למשהו חדש ומרגש שקשור בקייטי, בייחוד לאחר שציפינו כל כך לראות אותה מככבת בקליפ החדש של מדונה וקיבלנו רק שבריר שנייה ממנה (טוב, לפחות היה שם כובע שכתוב עליו "שלום" בעברית!) ולאור כל הידיעות על הריב שלה עם טיילור סוויפט ועל חילופי השירים ביניהן. ובכן, הנה - קיבלנו!

https://www.youtube.com/watch?v=9VWfLg_jxjk

"אנחנו כל כך שמחים שקייטי פרי תככב בקמפיין החורף של תקופת החגים. אנחנו אוהבים כל מה שקשור לקייטי, החל מכישרונה הגדול והאנרגיה המדהימה שלה ועד לסטייל האישי השובב והקולי שהיא מציגה", אומרת פרנילה וולפהארט, ראש צוות העיצוב של H&M.

עם אלבום חדש בדרך, השמועות על חזרתה לזרועותיו של ג’ון מאייר וכל הקמפיינים האלה באוויר, התיאבון שלנו לקייטי פרי רק נפתח. 

קייטי פרי תמונות מתוך H&M Holiday 2015 (צילום: הנס מוריץ)

CATS - מה עוד קייטי מתכננת לנו, לדעתכם?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)