בידור

(צילום: אימג"בנק/gettyimages)

קייטי וטיילור - הסכסוך

חשבתם שטיילור סוויפט כותבת שירים יפים רק על האקסים שלה? כשזה מגיע לאלבום החדש שלה, היא מחליטה לפנות ליריבה חדשה.

  |   11/09/2014  |    |    | 

חשבתם שטיילור סוויפט כותבת שירים יפים רק על האקסים שלה? כשזה מגיע לאלבום החדש שלה, היא מחליטה לפנות ליריבה חדשה.

כפי שסיפרנו לכם, במהלך ריאיון למגזין ה"רולינג סטון" חשפה טיילור שהשיר החדש שלה, שנקרא "Bad Blood", מדבר על ריב בין בנות ולא על אקס כלשהו. גורמים שונים בתעשיית התקשורת ומקורבים לזמרת ניסו לפענח את החידה- "על מי נכתב השיר?" וסביר להניח שמדובר ב... *חכו לזה* קייטי פרי.

ובכן, בריאיון אמרה טיילור שהיא נהגה לבלות עם אותה האישה. "במשך שנים, בחיים לא הייתי בטוחה אם אנחנו חברות או לא. היא יכלה לבוא אליי בטקסי פרסים, להגיד לי משהו וללכת הלאה, ואז הייתי חושבת לעצמי - 'אנחנו חברות או שהיא ניסתה להעליב אותי כרגע?'".

בהמשך הריאיון טיילור הגיעה לחלק הקשה יותר: "היא עשתה בשנה האחרונה משהו כל כך נורא. הגבתי לזה רע". מתברר ששלושה רקדנים של טיילור סוויפט עזבו את סיבוב ההופעות Red לטובת סיבוב ההופעות של קייטי, The Prismatic Ball Tour!

מהצד השני של המטבע, ראינו שקייטי פרי העלתה ציוץ שלא יכול להשתמע לשתי פנים:

"היזהרו מרג'ינה ג'ורג' בלבוש הכבשה".

לאלו מכם ששואלים "מי זו רג'ינה ג'ורג'?", אז קודם כל אנחנו מאוכזבים שאתם לא יודעים מי זו, ודבר שני - מדובר בהתגלמות הרוע הקלאסית שלקוחה מסרט הנערות הכי טוב שיצא אבר - "ילדות רעות". ככל הנראה קייטי כיוונה את הציוץ אל טיילור, ורמזה שאמנם היא נראית נחמדה אבל מבפנים היא מכילה דברים רעים.

SO - אז מה אתם אומרים? הסכסוך הזה יגמר בשלום?

 (כת"צ ירדן בן אביב / yarden.rosh1@gmail.com)