סטייליש

הסוד לגבות המושלמות שלה (קרדיט: אינסטגרם)

קולקציית האיפור של ג'יג'י חדיד נחתה ויש לנו את כל הפרטים

ג'יג'י חדיד לגמרי כובשת את עולם הביוטי עם מוצרים מגוונים, מחירים נוחים ואפילו עם סיפור מעניין מאחוריהם #אהבנו

 נועם גורביץ'   |   22/10/2017  |    |    | 

לפני כשבועיים סיפרנו לכם על קולקציית האיפור של ג'יג'י חדיד בשיתוף עם המותג "מייבלין ניו יורק" וסוף-סוף נחשפו כל הפרטים ומוצרי האיפור עלו לאוויר וזמינים לרכישה! נקצר במילים, כדי שנספיק לקנות משהו, סבבה? סתם, כמובן שתקבלו את כל הפרטים על הקולקציה המרגשת של השנה! הסופרמודל הוציאה לא אחת, לא שתיים, אלא שלוש קולקציות איפור שמספרות את סיפור חייה, כפי שהיא רואה אותו. החיים של ג'יג'י נעים בין דירתה בניו יורק לבית הילדות שלה בלוס אנג'לס והיא רוב הזמן נמצאת על מטוס ומדלגת בין הערים. הקולקציות מחולקות לפי חלקים בחייה, כשאחת מותאמת לחיים בניו יורק ("החוף המזרחי"), השנייה עוצבה לפי הסטייל של לוס אנג'לס ("החוף המערבי") והשלישית נמכרת בתור ערכה מיוחדת לטיסות ("חוג הסילון"). 

קולקציית "חוג הסילון" שוחררה לפני מספר ימים והייתה סולד אאוט תוך שעות ספורות, כלומר, טסה מהמדפים (#סטגדיש). "תמיד רציתי ערכה שאוכל לזרוק ישר לתוך תיק הטיולים שלי ולדעת שיש לי כל מה שאני צריכה בשביל ליצור מראה איפור קליל ויומיומי. לא רציתי לפתוח את תיק האיפור שלי ברכב או במטוס ולהוציא את כל המוצרים בחשש שחלק יפלו או להתחיל לחפש מקום נוח להתאפר", כך כתבה ג'יג'י בעמוד האינסטגרם שלה. הערכה כוללת צלליות, ליפ-גלוס, אייליינר, סומק, ברונזר ואבקת קונטור, קונסילר, מיני מסקרה, הייליטר, מברשות מותאמות להכל ומראה. נשמע מושלם לטיסות, נכון? כל מה שחסר לנו עכשיו הוא כרטיס טיסה להופעה של הארי סטיילס בלוס אנג'לס ואנחנו מסודרים. ג'יג'י, זרקי מילה לזאין שיסדר לנו כרטיס זוגי. 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

היום פורסמו שתי הקולקציות הנוספות - "החוף המזרחי" ו"החוף המערבי", כשכל אחת מהן מותאמת, כאמור, לחייה של ג'יג'י בניו יורק ובלוס אנג'לס, אבל אל תדאגו - הפעם נמכרים מוצרים נפרדים ולא ערכה מובנית, כך שתוכלו לרכוש קצת מכל קולקציה. מוצרי "החוף המערבי" הם לגמרי באווירת לוס אנג'לס השמשית ויוצרים מראה טבעי ויומיומי אבל עם נוכחות, כך שהוא מתאים למעבר בין לוק יום ללוק לילה. בקולקציה הזו נמכרות צלליות בגוונים חמים, אייליינר ניוד, היילייטר זהוב וליפסטיק מאט בגוון אדום בוהק. הוליווד, אנחנו בדרך!

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

בקולקציית "החוף המזרחי" תמצאו מוצרים שיצרו מראה קלאסי של ג'יג'י חדיד - שפתיים בגוון ניוד לצד עיניים חתוליות, מעושנות ומאוד בולטות. המוצרים הנמכרים הם שפתונים בגוון ניוד, מסקרה, אייליינר שחור, פריימר, צלליות בגוונים קרים וחמים והיילייטר נוזלי. חלק משמות המוצרים הם על שם רחובות מרכזיים בניו יורק, ביניהם Bowery ו-Bond, כך שממש תרגישו בלב מנהטן. אין ספק שג'יג'י ו"מייבלין ניו יורק" חשבו לעומק על כל קולקציה וגרמו להן להיות כמה שיותר אישיות ומענייניות. רק שתדעו, תוך כדי שאנחנו כותבים לכם עליהן אנחנו ממלאים את סל הקניות שלנו. 

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

אם השמות המגניבים, הגוונים היפים והסיפור האישי של ג'יג'י לא מספיקים לכם, אז המחירים הנוחים של מוצרי האיפור לגמרי יכבשו את ליבכם. שפתון עולה כ-32 שקלים, מסקרה נמכרת במחיר של כ-42 שקלים וערכת צלליות עולה כ-52 שקלים (לפני מס). את הקולקציות ניתן לרכוש באתר UltaBeauty או באתר "מייבלין ניו יורק". 

אז מה אתם אומרים על שיתוף הפעולה הזה?