בידור

מה בדיוק קורה פה? (צילום מסך מיוטיוב)

קארה דלווין בריאיון מביך במיוחד

איך קארה הצליחה לסבול את הריאיון הזה - אנחנו לא יודעים. אנחנו עדיין בהלם.

 ראש אחד   |   29/07/2015  |    |    | 
מה בדיוק קורה פה? (צילום מסך מיוטיוב) מה בדיוק קורה פה? (צילום מסך מיוטיוב)

איך קארה הצליחה לסבול את הריאיון הזה - אנחנו לא יודעים. אנחנו עדיין בהלם.

בשנים האחרונות נערכו לא מעט ראיונות מביכים עם סלבריטאים אהובים, אבל בריאיון כזה עוד לא נתקלנו.

כידוע לכם, קארה דלווין מככבת בימים אלו בסרט החדש על פי ספרו של ג׳ון גרין, ״ערים של נייר״. במסגרת קידום הסרט קארה מסתובבת בעולם, הולכת על שטיחים אדומים ומתראיינת למאות עיתונים ותכניות טלוויזיה.

בשבוע שעבר התראיינה דלווין לתכנית הבוקר של העיר סקרמנטו שבקליפורניה. בתחילת הריאיון קראו המראיינים לדוגמנית-העל ״קרלה״ (כן, נשבעים), מה שגרם לקארה לגלגל עיניים כמובן.

המראיינת פתחה את הריאיון בשאלה ״האם קראת את הספר? הרי את עסוקה מאוד בימים אלה״ וגיחכה. קארה ענתה בסרקזם המתבקש: ״לא, לא קראתי את הספר וגם לא את התסריט, די אלתרתי״. אנחנו לא מבינים איך היא לא איבדה סבלנות כבר באותו הרגע, אבל היא המשיכה וענתה ברצינות: "כמובן שקראתי את הספר, הוא מדהים. אם לא קראתם את הספרים של ג'ון גרין, כדאי לכם, אל תפספסו אותם".

כשקארה נשאלה אם היא מתחברת למרגו, הדמות שהיא מגלמת, היא ענתה: ״לא, אני די שונאת אותה". כשהמראיינים סוף-סוף שמו לב שקארה די מצוברחת, הם פנו אליה ואמרו: ״לפני כמה שבועות נראית נלהבת יותר לגבי הסרט, האם את פשוט מותשת?״. קארה ענתה להם באיפוק רב ובמקום להגיד להם "לא, אתם פשוט מעצבנים אותי, מראיינים חצופים ולא נחמדים!", היא ענתה שעבר עליה לילה לא פשוט ושהיא בהחלט לא ״בן-אדם של בוקר״.

המראיינים המשיכו בהצקות בסגנון ״את די נרגזת״, והמנחה אפילו שאלה אם הם פשוט מעצבנים אותה. קארה ענתה ספק-בצחוק "כן, זה פשוט אתם", ובתגובה המראיינת "המליצה" לה לנוח קצת ולשתות משקה אנרגיה, מה שגרם לקארה להחמיץ פנים ולסיים את הריאיון. אנחנו באמת מורידים בפניה את הכובע על שהיא נשארה עד השלב הזה. בתום הריאיון הגיבו המנחים בבריוניות על גישתה המאופקת של הדוגמנית האהובה ועל הופעתה בסרט ואפילו אמרו ״היא לא המרגו שדמיינו״ וערכו קטע מהריאיון בתוספת צרחות אימה מגוחכות. הם המשיכו להציג את המקרה כאילו קארה היא שהתנהגה לא בסדר, שזה נעוץ במצב הרוח הרע שבו הייתה שרויה וששום דבר מכך אינו באשמתם. אנחנו מקווים שקארה כבר התאוששה, אבל אנחנו עדיין בשוק.

https://www.youtube.com/watch?v=vXyy_diRZp0

WOW - מה דעתכם על התנהגות המראיינים?

(כת״צ ליהי גינדי-לוי / lihig.rosh1@gmail.com)