סטייליש

ומה הקשר לכלבים? (צילום: Shutterstock, אימג'בנק/Gettyimages)

קאצ'ינג: זו דוגמנית העל הכי מרוויחה בעולם האופנה

היא הדיחה סופרמודל אחרת מהתואר הזה ועכשיו הרשימה חוטפת ביקורות קשות

 נועם גורביץ'   |   22/11/2017  |    |    | 

מגזין הכלכלה "פורבס" פרסם אתמול את רשימת "הדוגמניות הכי מרוויחות לשנת 2017" והרשת גועשת בעקבות המהפך שקרה אחרי 15 שנה - דוגמנית העל, ג'יזל בונדשן, שלטה ברשימה והייתה במקום הראשון משנת 2002, ואמנם לצערנו לא אנחנו ניצחנו אותה השנה, אבל אנחנו בהחלט שמחים עבור הסופרמודל הצעירה שהכפילה את שכרה והגיעה למקום הראשון - קנדל ג'נר. בשנה שעברה קני הייתה במקום השלישי עם רווח שנתי משוער של כ-10 מיליון דולרים (ככה בקטנה), והשנה מדווח שהיא הרוויחה כ-22 מיליון דולרים, סכום שגרם לה להעפיל על הסופרמודל הוותיקה. 

היינו רוצים להגיד שזה בזכות כמות הכתבות המטורפת שכתבנו עליה השנה, או בזכות העובדה שבחרתם בה עשרות פעמים במדור "העתק הדבק", אבל הרווח של קנדל הוא בזכות קמפיינים, תצוגות, פרסומות בעמוד האינסטגרם שלה, הקולקציה שלה עם קיילי ומהסדרה "משפחת קרדשיאן", כמובן. אל תדאגו לג'יזל, היא הגיעה למקום השני והמכובד עם רווח של 17.5 מיליון דולרים ואחריה מופיעות ג'יג'י חדיד במקום החמישי (עם 9.5 מיליון דולרים) ובלה חדיד במקום השישי (עם 6 מיליון דולרים), מה שהופך אותן לאחיות הראשונות בהיסטוריה שנמצאות ביחד ברשימת "המרוויחים ביותר" של "פורבס".

via GIPHY

מתברר שלא הכל נוצץ ברשימה הנחשקת הזו - לפני מספר חודשים ג'יזל התראיינה אצל בלוגר אופנה ברזילאי וסיפרה לו שיש נטייה לנפח את הסכומים, ואמנם היא אכן מרוויחה סכום כסף מכובד, אך הוא רחוק ממה שמציגים ברשימה ובגלל הפער הזה מס הכנסה התחילו לחקור אותה ולעבור על כל ספרי החשבונות שלה (אופס). היא סיפרה שזו הייתה חוויה מאוד שלילית וקשה ובגלל זה חשוב לה להבהיר לאנשים שלא צריך להאמין לכל מה שקוראים ושיש דברים הרבה יותר חשובים בעולם. "הלוואי שהמדיה תדבר פחות על איכויות מוחשיות ויותר על אינטיליגנציה ועל אישיות", כך אמרה בונדשן בריאיון והמשיכה עם רעיון מעניין: "צריך להיות מגזין שמכמת ידע, הבנה ואהבה לאנשים, במקום לכמת כסף. זה כוח אמיתי". מי יודע, אולי איזשהו מגזין יקשיב לרעיון שלה ויכין רשימה מעוררת השראה ודוגמה אישית, במקום להתעסק לאנשים בארנק. 

אז במקום לרדוף אחרי כסף, הגיע הזמן שנרדוף אחרי חוויות, ידע, אהבה וכלבים, כי אלה הדברים החשובים באמת. 

יוטיוב, אימג'בנק/Gettyimages