סלבס

גוד לאק, צ'רלי. (קרדיט: giphy.com)

על מי צ'רלי פות' מדבר בציוץ הרומנטי שכתב?

על מי נכתב הציוץ? סלינה גומז? או אולי בכלל בלה ת'ורן? #אנחנו_סקרנים

 עומר טסל   |   31/01/2017  |    |    | 

 

 

צ'רלי פות' שיתף אותנו בסדרת ציוצים מבלבלת במיוחד, והיא הותירה אותנו עם המון סימני שאלה. אחח, צ'רלי, צ'רלי... מה יהיה איתך? אתה יודע, זה לא חוקי לפזר ככה רמזים רומנטיים בלי לגלות לנו את כל האמת. כן, אנחנו נוזפים בך. אתה מרגיש רע עם עצמך? אה, לא? נו, טוב, בסדר. 

 

 

בציוץ הראשון כתב הזמר: "לקח לי זמן להודות בזה, אבל ממש ממש פישלתי עם הבחורה הזו". רגע, מה? איזו בחורה? אנחנו מכירים המון בחורות! רמז? משהו? בציוץ השני הגיע הרמז המיוחל: "ובנוסף לכול, היא גם זמרת טובה". יופי, עכשיו זה ממש קל... או שלא! צ'רלי, על מי לעזאזל אתה מדבר?

 

 

 

 

 

 

לא רק אנחנו איבדנו את הסבלנות. כל האינטרנט נפל למלכודת של הזמר הצעיר וניסה לנחש על מי נכתבו הציוצים. רוב התגובות מייחסות את הציוצים לכוכבות מפורסמות; אחדים מציעים את סלינה גומז, ששרה עם צ'רלי את הדואט We Don't Talk Anymore, והיא בכלל מבלה בימים אלה באיטליה עם דה וויקנד. אחרים מצביעים על בלה ת'ורן, כמובן, שבחודש שעבר נצפתה מתנשקת עם הזמר הצעיר על חוף הים במיאמי. זה היה רומן קצר למדי, וצ'רלי הוא שחתם אותו - דרך הטוויטר. אאוץ'. כזכור, בלה לא נשארה חייבת והעלתה סרטון שלה שבו היא מגלגלת עיניים לצלילי הלהיט של צ'רלי וסלינוש. ההשערות לא מסתכמות בזה - אחדים חושבים שמדובר בכלל במייגן טרינור, אחרים טוענים שזוהי ג'ייד ת'ירוול מליטל מיקס, ויש כאלה שבכלל מנסים להציע לזמר את אהבתם. הלו, תרגיעו! אנחנו ראינו את צ'רלי ראשונים.

 

אז במי מדובר? בסלינה גומז?

 

 

 

 

בבלה ת'ורן?

 

 

 

אולי בג'ייד מליטל מיקס?

 

 

ואולי בכלל במייגן טרינור?

 

 

 

והנה סתם מילה טובה, גם נחמד...

 

 

 

במי אתם חושבים שמדובר?