סלבס

(צילום מתוך הסרט "השיר האחרון")

צפו: מיילי סיירוס וליאם המסוורת' בריב הכי חמוד בעולם

ומה הקשר של ג'סטין ביבר לסיפור הזה?

 ראש אחד   |   02/08/2016  |    |    | 

 

איזה כיף שהסלבס דואגים לתת לנו הצצות שוטפות באינסטגרם לחיים הזוהרים שלהם, נכון? כאילו שהיו חסרות לנו סיבות לאהוב את האפליקציה הפופולרית לשיתוף תמונות וסרטונים...

 

מיילי סיירוס וליאם המסוורת' (איזה כיף שחזרתם להיות ביחד! אנחנו הכי מאוהבים), למשל, בחרו לשתף אותנו ברגע נוצץ במיוחד. סתם, אנחנו צוחקים. אתם מכירים את הרגע הזה שאתם נוסעים באוטו, השיר האהוב עליכם מתנגן ברקע, ואתם שולפים את הטלפון כדי לתעד את הרגע הקסום? ברור. אז גם למיילי ולליאם יש רגעים כאלה.

 

הזמרת פרסמה בחשבון האינסטגרם שלה וידאו קצר מתוך נסיעה משותפת באוטו, ואתם פשוט חייבים לצפות בו. ברקע מתנגן שירו של ג'סטין ביבר Love Yourself, וליאם מפגין יכולות ווקאליות מרשימות (ומובן שגם מיילי, אבל היא זמרת אז אנחנו לא מופתעים). בפרונט רואים את הכלבה המושלמת של מיילי, ברבי הביגלית.

 

צפו בסרטון של השניים:

 

 

 

BGVs: @liamhemsworth Starring : Barbie Da Beagle @beaglefreedom

A video posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

 

 

לאחר ששרו ונהנו, ניסה ליאם השובב להפחיד את מיילי, אבל היא לא התרשמה מניסיון ההבהלה וצעקה בתגובה: "בייב, תפסיק, ברצינות!". נכון חמודים? סתם שתדעו, הסרטון חצה את מיליון הצפיות באינסטגרם, ככה בקטנה. הלכנו לאמץ ביגל, להאזין לשירים של ג'סטין ביבר ולצלם סרטונים באוטו, ביוש.

 

 

LOVE - מה אתם חושבים על הזוג?

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)