ראשי

אתה יכול לעשות לנו ג'סטה? (צילום: קטיה בורינדין)

צפו: יש לנו את הטריילר לסרט החדש בכיכובו של און רפאלי

למישהו יש רעיון לאפליקציה?

 דניאל פסו   |   18/06/2017  |    |    | 

גם לכם יש חלום כזה שבו אתם מפתחים אפליקציה גאונית, מתעשרים בין לילה ולמחרת מבלים במסיבה פרטית עם ג'סטין ביבר ואד שירן כשסביבכם מאות מגשי פיצה??? בוקר טוב! אמנם עדיין לא מצאנו את הרעיון לאפליקציה משנה חיים שכזו, אבל כן הגיע לידנו הטריילר לסרט החדש "ג'סטה", שנותן לנו הצצה לאופן בו נראה החלום הזה אם היה מתגשם במציאות.

הסרט מגולל את סיפורם של שלושה בני נוער החיים בפנימייה, שמפתחים אפליקציה גאונית בשם "ג'סטה". האפליקציה הופכת להיות הצלחה מסחררת, והשלושה מוצאים את עצמם לפתע באחוזה מפוארת ובחיים שונים לגמרי מחייהם בפנימיה, הכוללים בין השאר מסיבות בריכה, חליפות מחוייטות, טיסות במסוקים ומכוניות יוקרה.

אך בוקר אחד החיים הטובים לפתע עומדים בסכנה, כשהאקר מסתורי מפסיק לשלושה את גשם השטרות, ומאיים להשבית את האפליקציה אם הוא לא יקבל את מבוקשו. #יאבלולו

החבורה יוצאת למסע מטורף בכדי להחזיר לידיהם את השליטה באפליקציה, ולגלות מי הוא אותו האקר מסתורי. האם יצליחו להחזיר את "ג'סטה" חזרה לשליטתם? יו גייז, ברור לכם שלא נגלה לכם את התשובה! אבל כן נספר לכם שבסרט מכבבים און רפאלי ונאיה פדרמן, ואם זו לא סיבה מספיק טובה לרוץ לקולנוע, קבלו הצצה לטריילר הסרט: 

הסרט "ג'סטה" ייצא לאקרנים ב-6.7, בכיכובם של: און רפאלי, נאיה פדרמן, מתן לקס, דודו ארז, מולי שולמן, הילה ערן, אלינה לוי ויאיר ניצני.