בידור

לא אהבנו בכלל. (צילום: יוטיוב)

צפו: הריב בין היוטיוברים האלה הגיע רחוק מדי

כן, זה ממש אלים.

 אריאלה אביר   |   08/05/2017  |    |    | 

 

 

סכסוכים בין יוטיוברים הם לא דבר חדש. מרגע שנפתחה הפלטפורמה המצליחה התגלעו ריבים בין יוטיוברים מפורסמים, המספקים לשעות של תעסוקה לאנשים שנהנים לראות אנשים אחרים מושפלים. ואולם הריב בין היוטיוברים רייסגאם (בריאן לי) וגבי האנה לחלוטין יצא משליטה.

 

נתחיל מההתחלה: לפני כשנה צייצה גבי כי היא לא מעריכה יוטיוברים שלועגים למפורסמים אחרים כדי לזכות בהכרה ביוטיוב. רייסגאם, שהערוץ שלו מתמקד בירידות על יוטיוברים אחרים, החליט שהציוץ הזה כוון אליו. הוא "הקדיש" לגבי סרטון שלם ואף ביצע בו קטע ראפ קצר המציין את ה"מגרעות" שלה, למשל האף שלה או הקול שלה, ש"גורם לו לדמם מהאוזניים", לדבריו.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Cccx1KKdIJ4

 

 

חלפה שנה והשניים נפגשו במסיבה של חבר משותף. גבי הציעה לבריאן לעשות קרב ראפ כדי לפתור את הסכסוך, והיא תיעדה את העניין בסנאפצ'ט. בריאן ביקש ממנה לא לצלם אותו, וגבי ענתה כי הוא פוחד להיענות בחיוב להצעה שלה מפני ש"כותב הסתרים שלו לא נמצא לידו" (על פי השמועות, בריאן לא כותב בעצמו את קטעי הראפ שהוא מפרסם בערוץ היוטיוב שלו, אלא נעזר בכותב, שלא מקבל קרדיט עבור העבודה שלו. א"א). בריאן לא רצה שהסנאפ יפורסם לעיני כל עוקביה של גבי ותפס אותה בחוזקה. השניים נאבקו ולבסוף בריאן זרק את הטלפון של גבי על הרצפה, והיא נותרה עם שריטות רבות על גופה.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ODXWI-VSMTg

 

 

רייסגאם אמנם שלח לגבי כסף כדי שתוכל לקנות טלפון סלולרי חדש, אבל הסקנדל עדיין מסרב לדעוך. גבי פרסמה שני סרטונים על הנושא ובהם סיפרה את הצד שלה בסיפור. לטענתה, בחור שבנה קריירה מירידות על אנשים אחרים לא יכול להגיב בצורה כזו כשיורדים עליו. היא הציגה בסרטון שלה את השריטות שבריאן הותיר על גופה והבהירה שאולי הוא לא הרביץ לה מכות של ממש, אך אין ספק שהפגין כלפיה אלימות פיזית. 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=7-ECAFdYw4s

 

 

רייסגאם לא נשאר חייב ופרסם סרטון שבו הוא טוען כי לא הכה את גבי ואף הציג "שחזור" של מה שקרה באותה מסיבה. עוד ציין היוטיובר כי היא מנסה להרוס את שמו הטוב. את הסרטון הוא סיים בקטע ראפ נוסף על גבי, ושוב צחק על אפה ועל משקלה.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=CLjeYdjrGaM&t=4s

 

 

סורי רייסגאם, אבל לעולם אי אפשר להצדיק שימוש באלימות מילולית ופיזית. אם יש לך טענה נגד מישהו, ואתה מעוניין לשתף בזאת את הצופים שלך, שלא מעט מהם רואים במודל לחיקוי, עשה זאת בדרך שלא תשפיל את האדם שעליו אתה מדבר. אגב, אם גבי הייתה גבר, עדיין היית מדבר על המשקל והצלוליטיס שלה? #יש_לנו_תחושה_שלא

 

 

 

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.