בידור

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

צפו: המנחה האוסטרלית מביכה בשידור חי את בנות פיפת' הרמוני

פליטת הפה האיומה הזו הרגיזה את כולנו.

 ראש אחד   |   14/07/2016  |    |    | 

 

פיפת' הרמוני משתלטות על העולם וכובשות את מצעדי הלהיטים בסערה. אם לא חייתם על כדור הארץ בארבע השנים האחרונות, נעדכן אתכם ונספר שאת פיפת' הרמוני הכרנו בתכנית "אקס פקטור - אמריקה". הבנות הגיעו לתחרות כזמרות סולו ואוחדו לכדי להקה בשלב מחנה האימונים של התכנית. 

 

 

לאחר שיצא אלבום הבכורה של הלהקה, Reflection, הודיעו בנות הלהקה כי הן מאמצות סגנון בוגר ומתוחכם יותר לקראת אלבומן השני שיצא מוקדם יותר השנה ונקרא בפשטות 7/27 - התאריך שבו הוקמה הלהקה ב-2012. האלבום כולל להיטים רבים כמו Work From Home ,Write On Me והסינגל הקיצי שיצא ממש החודש, All In My Head.

 

אז מה עושות בנות הלהקה הסופר-עסוקות? כלומר מלבד לכבוש את מצעדי הלהיטים... בימים אלה הן בעיצומו של סיבוב מסעות עולמי כחלק מקידום האלבום ולאחרונה ביקרו באוסטרליה, שם הופיעו בתכנית אירוח מקומית וביצעו את שיריהן All In My Head ו-Work From Home. #מכורים

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=kHKlpIrDwxE

 

 

לאחר ההופעה בירכו המנחים את הבנות וראיינו אותן על המעריצים האוסטרלים ועל מסע ההופעות בעולם. ומשום מה, בתום הריאיון פנתה המגישה אל בנות הלהקה ואמרה: "עכשיו לכו הביתה ושימו על עצמכן בגדים". רגע, רגע, רגע, מה?!

 

הבנות צחקקו במבוכה וניסו להתגבר על חוסר הנעימות. שניות לאחר פליטת הפה האיומה הסבירה המנחה שהתייחסה למזג האוויר הקר ששורר בחוץ. אנחנו חושבים שהמגישה חייבת להתנצל בפני הבנות. זה ממש לא עניינה מה הן לובשות, ולא משנה מהו מזג האוויר.

 

העבירו לדקה 4:38 בסרטון כדי לצפות בפליטת הפה האיומה של המנחה:

 

https://www.youtube.com/watch?v=KOGWD_vGR7U

 

 

 

בנימה זו, הלכנו להאזין לשיר החדש בלופים ולחזק בלבנו את הבנות לאחר הפגיעה בהן. תעשו מה שאתן רוצות, בנות, אנחנו בעדכן!

 

 

5H - איזה ביצוע אהבתם יותר?

 

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)