ראשי

המיקרופון ביד של עומר! נועה, מה שגיא יגיד? (צילום: יח"צ)

צפו: הטריילר לסרט החדש של נועה קירל ועומר דרור כבר כאן

אתם חושבים שאפשר לומר שהתאהבנו בסרט רק מצפייה בטריילר? #כן

 ראש אחד   |   29/05/2017  |    |    | 

בשנה האחרונה נועה קירל נמצאת בכל מקום, ואנחנו מתים על זה. אז הנה, הגיע הזמן שנראה אותה גם בקולנוע, לא? "כמעט מפורסמת" נראה כמו כל מה שאנחנו אוהבים בקומדיות נעורים רומנטיות, רק שהפעם העלילה לא מתרחשת בניו יורק או לוס אנג'לס, אלא ממש כאן, בישראל.

הסרט, שייצא לאקרנים ב-22.6, מספר על נערה בת 16 שמאוהבת בחבר של מלכת השכבה. בזכות העובדה שאחיה החתיך התפרסם בתוכנית כשרונות בטלוויזיה, ה"אחות של" הופכת להיות מקובלת ואפילו סוג של מפורסמת. נשמע טוב? מתברר שזה הרבה יותר מורכב מזה. הסיפור מלווה את הנערה בזמן שה"תהילה" מסנוורת אותה, גורמת לה להשתנות ואפילו לבגוד בחברתה הטובה ביותר. במקביל, ההתקדמות של אחיה בתוכנית גורמת גם לו להשתנות ולהתמודד עם לחצים עצומים. ההפקה מצמידה לו רומן פיקטיבי עם מתמודדת בתוכנית, מתחרה נחושה שתעשה הכל בשביל לזכות, עד שהוא מאבד את החברה שלו וגם את האמת שלו. הסרט מציג את האתגרים שמלווים את הרצון להתפרסם ולזכות בתהילה, ועוסק במחיר ההסתנוורות מהאורות נוצצים ובאומץ לבחור במי שאנחנו באמת. חוץ מנועה ועומר, משחקים בסרט גם ניב סולטן, עמית פרקש, עמית יגור, נואל ברקוביץ', מור פולנוהר, ליאת אקטע, נתי רביץ ואורי פפר, והוא מבוסס על סדרת ספריה של מיכל בכר.

אם כל זה עדיין לא עשה לכם את זה, אז לראות את נועה ועומר שרים ורוקדים על המסך הגדול בטוח כן. אנחנו כבר מכינים את הפופקורן.