מגזין

מדהים! (צילום: פייסבוק)

צפו: הבחור הזה שבר את האינטרנט עם התחפושת הכי טובה שראינו

אבל פייסבוק מחקו את הסרטון שלו מכמה עמודים!

 עומר טסל   |   12/03/2017  |    |    | 

 

 

אין מצב שפספסתם את התחפושת הכי טובה של החג. לא, אנחנו לא מדברים על נועם ואריאלה, העורכות המהממות של העיתון, שהתחפשו לסטטית ובת-אל (למרות שיצאה להן תחפושת מוש), אנחנו מדברים על ספינת הטיטניק ששטה לה בכבישים של תל אביב במהלך החג.

 

 

על התחפושת המתוחכמת הזאת אחראי אבירם כרמלי מתל אביב. אבירם רכב על סקייטבורד חשמלי שעליו הייתה מורכבת ספינה דמוית הטיטניק. אבירם עצמו התחפש לדמותה של קייט וינסלט והוא דאג גם לבובה בדמותו של לאונרדו דיקפריו, ש"חיבקה" אותו, ממש כמו בסצנה המפורסמת מהסרט. אבירם עבד על התחפושת במשך חודשיים בעזרתם של חבריו אביעד רוזנפלד וישי לבקוביץ, והתוצאה מדהימה ללא ספק!

 

צפו:

 

 

 

הסרטון צבר מיליוני צפיות, זכה לעשרות אלפי לייקים ולאלפי שיתופים ואפילו הגיע לכמה עמודים פופולריים בחו"ל. אבל פייסבוק הסירו את הסרטון מכמה עמודים בטענה של הפרת זכויות יוצרים עקב השימוש בשיר המפורסם של סלין דיון מפסקול הסרט - My Heart Will Go On.

 

 

 

זו אינה הפעם הראשונה שאבירם שובר את האינטרנט בפורים. בשנה שעברה הוא התחפש לאלאדין וריחף על מרבד הקסמים שלו (או הסקייטבורד החשמלי שלו, לצורך העניין). הוא הציב רף גבוה במיוחד לתחפושת לפורים, ונראה לנו שאיש לא יצליח לעמוד בו...

 

 

מה חשבתם על התחפושת?