סלבס

לא יכולים לחכות. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

צפו: דמי לובאטו חזרה לאולפן, והתוצאה נשמעת פשוט מדהים

שנת 2017 הולכת להיות אדירה!

 ראש אחד   |   18/01/2017  |    |    | 

 

 

 

כל כך הרבה זמן חיכינו, כל כך הרבה זמן התפללנו והנה - סוף-סוף תפילותינו נענות. עברה חצי שנה תמימה מאז שחררה דמי לובאטו את הסינגל האחרון שלה, Body Say. בין יוני לאוקטובר יצאה דמי למסע הופעות משותף עם ניק ג'ונאס. השניים עברו במדינות שונות בארצות הברית, בקנדה, במקסיקו ואפילו בטורקיה. מה, איך לא קפצתם להגיד שלום כאן בישראל, אתם יודעים שאתם יותר ממוזמנים!

 

 

ואולם מלבד גרסאות חיות לשיריה המוכרים, אתגר ריקוד על שמה של הזמרת, שכבש את הרשת, וביצוע מרגש לשיר חג המולד Silent Night, לא קיבלנו מוזיקה חדשה מדמי שלנו כבר הרבה מאוד זמן. זאת אומרת, עד היום. דמי העלתה לסטוריז בעמוד האינסטגרם שלה סרטון, ובו אנחנו שומעים את קול הפעמונים של הזמרת בביצוע מרשים במיוחד לשיר שלא שמענו בעבר (מוזיקה חדשה! מוזיקה חדשה!). הסרטון לווה בכיתוב: Studio (אולפן הקלטות). אנחנו בטוחים בזה - דמי מקליטה מוזיקה חדשה בימים אלה ממש.

 

 

 

 

 

 

מיד לאחר שעלה הסרטון המדובר פרסמה דמי סלפי ביחד עם כותבת השירים המפורסמת דיאן וורן, שכתבה בעבר שירים גם לביונסה, ליידי גאגא, מריה קארי, סלין דיון, כריסטינה אגילרה ועוד רבות וטובות. לאור הרזומה העשיר של דיאן, אנחנו מכתירים אותה ככותבת הצמודה של הדיוות - ודמי בהחלט אחת כזו! עם קול גדול, יכולת הופעה מרשימה ושירים מרגשים עד דמעות, אנחנו בטוחים ששיתוף הפעולה הזה יניב רק דברים טובים. #לא_יכולים_לחכות

 

מרגש! (צילום: אינסטגרם) מרגש! (צילום: אינסטגרם)

 

גם אתם מתרגשים לקראת המוזיקה החדשה של דמי?