בידור

הכי מגניב שיש! (צילום: יוטיוב)

דיסני-פיקסאר פרסמו סרטון שמוכיח אחת ולתמיד - כל הסרטים שלהם קשורים

תמיד הייתה לנו הרגשה, אבל עכשיו אנחנו מקבלים את ההוכחה!

 ראש אחד   |   19/01/2017  |    |    | 

 

 

אנחנו מתים על הסרטים של דיסני-פיקסאר. גדלנו על "צעצוע של סיפור", התבגרנו עם "מוצאים את נמו" ותמיד חלמנו שיהיו לנו כוחות כמו ב"משפחת סופר-על". פשוט אין על הסרטים המרגשים שלהם! הסרטים שלהם שיגעו את העולם, והמעריצים המושבעים שמו לב לתאוריה מאוד מיוחדת, הקושרת את הסרטים זה בזה. 

 

 

במה מדובר בעצם? דמויות, מכוניות או כל עצם מסרט אחד מופיעים לרגע גם בסרט אחר. השם הרשמי של "הופעות האורח" האלה הוא "ביצי פסחא". למשל, בסרט "מפלצות בע"מ" סאלי עוזר לבו לאסוף צעצועים, ובין הבובות השונות נמצאת גם בובה בדמותו של נמו הדג! רוצים עוד דוגמה? לאצו, הדובי המרושע מ"צעצוע של סיפור 3", מופיע לשבריר שנייה גם ב"למעלה". נכון, הוא מופיע רק לרגע, אבל זה עדיין הכי מגניב EVER!

 

 

אוקיי, זה יחסית קל לזיהוי... (צילום: יוטיוב) אוקיי, זה יחסית קל לזיהוי... (צילום: יוטיוב) טוב, זה כבר ממש מאתגר! (צילום: יוטיוב) טוב, זה כבר ממש מאתגר! (צילום: יוטיוב)

 

 

עכשיו סוף-סוף התאוריה מקבלת חיזוק. דיסני-פיקסאר שיתפו בחשבון הפייסבוק שלהם את הסרטון שהפיק עמוד הפייסבוק Oh My Disney ותמכו אחת ולתמיד בטענה - כל הסרטים קשורים זה בזה. בחיבור מרהיב אנחנו זוכים לגלות את כל ביצי הפסחא שלא מצאנו בעצמנו. אזהרה: הסרטון הבא עלול להוציא מכם קריאות התפעלות רבות.

 

 

צפו בסרטון:

 

 

 

 

לאילו ביצי פסחא שמתם לב בעצמכם?