סלבס

(צילום מתוך: Instagram|)

צפו: ג'סטין ביבר (שוב) מתנהג בגסות למעריצים

תכלס, זה ממש ממש לא בסדר. 

 ראש אחד   |   24/07/2016  |    |    | 

 

איך הייתם מגיבים לו הייתם נתקלים בג'סטין ביבר בחנות שבה אתם מסתובבים? צורחים? מצלמים? מבקשים חיבוק? זו בדיוק הייתה הסיטואציה שאליה נקלעה מעריצה נלהבת לפני כמה ימים.

 

 

המעריצה ניגשה לג'סטין ושאלה אם היא יכולה לחבק אותו, וזאת כי על פי המדיניות החדשה-ישנה של ג'סטין, הוא מסרב מראש לצלם סלפי עם המעריצים. הביבס ענה בקצרה "לא" והמשיך ללכת, מותיר את המעריצה פעורת פה ונבוכה מהדחייה. אנחנו כבר יודעים שג'סטין מתנגד למפגשי מעריצים, אבל האם עכשיו גם ניאלץ לוותר על חיבוקים אקראיים עם מעריצים? לבנו נשבר.

 

 

 

 

 

ואם זה לא מספיק, מתברר שבאחת מהופעותיו האחרונות התייחס הזמר בגסות למתנה שמעריץ זרק לעברו ואמר לפני כל הקהל: "מי שזרק לעברי מתנה, או כובע, או משהו כזה, אני כנראה בכלל לא רוצה את השיט הזה". וואו, ממש לא קול! אמנם ג'סטין מיהר להתנצל, אך אנחנו כבר הספקנו להיפגע בשם המעריצים.

 

 

 

 

 

 

 

שלא תבינו לא נכון, אנחנו לגמרי מבינים גם את הצד של ג'סטין ואת רצונו לשמור על פרטיותו. אין שום צורך להיכנע לגחמות של מעריצים נלהבים, ולא משנה אם מדובר בבקשה לצילום תמונה למזכרת, דרישה לחיבוק או סתם באמירה "היי ג'סטין, אנחנו מאוהבים בך קשות! בוא נברח יחד לעבר השקיעה" (רק אנחנו היינו מגיבים ככה? אופס). מצד שני, ג'סטין בהחלט יכול להגיב בצורה נעימה יותר במקום להפטיר "לא" תוקפני, וודאי שאין צורך להעליב את המעריץ, שבטח השקיע מחשבה וכוונה טובה במתנה שהשליך לעבר הזמר.

 

לצורך העניין, אנחנו מעדיפים מדיניות של "חיבוקים חינם", Just Saying.

 

(צילום: Shutterstock) חיבוקים חינם, מישהו? (צילום: Shutterstock)

 

 

 

BELIEBERS - מה אתם חושבים על היחס של ג'סטין למעריצים?

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)