סלבס

#הוא_חזר (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

צפו בסרטון שהצליח להחזיר את ג'סטין ביבר לאינסטגרם

תפעילו את קוד "ביבס", זהו לא תרגיל.

 דניאל פסו   |   05/02/2017  |    |    | 

 

למקרה שבסוף השבוע האחרון שהיתם בבונקר מתחת לאדמה ופספסתם את החדשות הכי מרעישות שנשמעו לאחרונה, נעדכן אתכם ש... ג'סטין ביבר חזר לאינסטגרם! ואנחנו ממש מקווים שהפעם הוא כאן כדי להישאר.

 

 

האם זה מאוחר מדי לבקש סליחה? בהחלט לא, ג'סטין. אנחנו סולחים לך על החודשים הארוכים שבהם השארת את עמוד האינסטגרם שלך יתום, על אין-ספור הפעמים שעשינו "ריפרש" בתקווה שתתעשת ותעלה למעננו איזה סלפי נחמד. כמובן שזה לא קרה, ואנחנו נשארנו בעיקר עם כאבי פרקים ולב שבור. #בוווו

 

נכון, אנחנו יודעים מה אתם חושבים - "איך נדע שהפעם זה באמת", ואנחנו לא מאשימים אתכם, מערכת היחסים האינסטגרמית שלנו עם ג'סטין ידעה עליות ומורדות. כזכור, זה החל בהודעה הדרמטית על סגירת החשבון, המשיך בחזרתו הפתאומית כעבור כמה ימים והסתיים בהכרזה כי התמונות הועלו בטעות ובסגירתו הסופית של החשבון. אנחנו עדיין קמים בלילה שטופי זיעה מהזיכרונות הקשים. אבל אנחנו אנשים אופטימיים בעלי יכולות הדחקה מופלאות, ובוחרים להאמין שהסרטון שהביבס העלה ביום שישי לרשת החברתית הוא תחילתה המחודשת של ידידות מופלאה!

 

חזרתו של ג'סטין לאינסטגרם היא תוצר של שיתוף פעולה מסחרי עם הרשת הסלולרית האמריקאית T-MOBILE, שהושק לקראת משחק ההכרעה של אליפות ליגת הפוטבול האמריקאית, הסופרבול. בסרטון מוצג ג'סטין כ"מומחה לחגיגות" והוא עורך סקירה קצרה של ריקודי הניצחון שליוו את הטאצ'דאון (המהלך המנצח במשחק הפוטבול) במהלך השנים. 

טי מובייל, מגיע לכם ריקוד ניצחון משלכם על המהלך המבריק הזה.

 

 

 

Let me see your #unlimitedmoves

A video posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

 

 

ג'סטין, כמו ששרת בעצמך, Never Say Never, וברוך השב, כמובן! חסרת לנו בנוף האינסטגרם. אתה תמשיך לייצר לנו תמונות, ואנחנו מבטיחים להיות איזי עם הביקורת עליך, לא נעמוד בהיעלמותך מהאינסטגרם שוב.  

 

 

 

 

 

גם אתם התגעגעתם לג'סטין?