סטייליש

וזו רק תחילת הדרך. (צילום מתוך YouTube)

צפו במחזה האיום: מה קורה כשמעמיסים מאה שכבות של איפור

אי. אפשר. להוריד. את. העיניים.

 ראש אחד   |   25/07/2016  |    |    | 

 

ג'נה מרבלס, היוטיוברית המשוגעת והאהובה, ראתה יותר מדי סרטונים של טרנד האיפור שהשתלט על האינטרנט - "מאה שכבות של איפור". אם לא חייתם על כדור הארץ בחודשים האחרונים, יתכן שפספסתם את היוטיובריות לוקחות על עצמן את האתגר המטורף ומצלמות סרטונים של מאה שכבות של לק (Polish Mountine, השם הרשמי) או מאה שכבות של ליפסטיק (להתראות שפתיים, נתגעגע אליכם) ובעצם, מאה שכבות של כל מוצר טיפוח שקיים על המדפים. התוצאה? שעות של הנאה בשבילנו ושעות של סבל בשביל היוטיובריות. אבל כנראה שזהו המחיר הכבד (תרתי משמע) של התהילה כאשר את ביוטרית מצליחה.

 

 

ג'נה היללה ושיבחה את טרנד הסרטונים הזה ואף אמרה ציינה שזה מה שהופך את האינטרנט למשהו שהיא כל כך אוהבת, אבל דבר אחד הפריע לג'נה במיוחד: היא לא מצאה אף סרטון שמאגד מאה שכבות של אודם, מאה שכבות של לק ומאה שכבות של מייקאפ ביחד. אז היא לקחה הנ"ל והוסיפה לרשימה מאה שכבות של ספריי שיזוף, מאה שכבות של ספריי לשיער ומאה שכבות של ריסים מודבקים (אל דאגה, מדובר "רק" בחמישים חתיכות של ריסים מלאכותיים על כל עפעף), ולקחה על עצמה את האתגר הכי מטורף שראינו בטרנד הנוכחי: הסרטון "מאה שכבות של הכל". כן, היא משוגעת וכן, אנחנו מתים על זה!

 

 

אז מה יצא לה מזה? סרטון שאי אפשר להסיר ממנו את העיניים, תוצאה מבעיתה במיוחד (הריסים האלה עוד יבקרו אותנו בחלומות) וההומור ההיסטרי של ג'נה. אהבנו במיוחד את הרגע בו היא מורידה את הריסים המלאכותיים. יבאל'ה.

 

צפו בסרטון:

 

https://www.youtube.com/watch?v=hsFLMjlgR_o

 

 

MAKEUP - מה אתם חושבים על הטרנד?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)