סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages, YouTube)

טיילור סוויפט ממש לא מפחדת מהכפילה שלה

די, אנחנו לא עומדים בכל המתיקות הזאת.

 ראש אחד   |   18/09/2016  |    |    | 

 

 

זוכרים את גרייס וונדרוול, הזמרת הצעירה שכבשה את לבנו בתכנית America's got Talent? כולנו צפינו באודישן משנה החיים שלה, שנכנס לנו ולכל אמריקה עמוק ללב. ולא סתם היא הייתה הפייבוריטית שלנו - בסופו של דבר זכתה הילדה המוכשרת במקום הראשון בתחרות הכישרונות! #וואו

 

לאורך כל התכנית גרייס הייתה מובילה אמיתית. עם שירים מקוריים, ביטחון עצמי כובש וחיוך גדול היא טיפסה כל הדרך עד למקום הראשון וכבשה את הצופים שבוע אחרי שבוע. וכיאה למעמדה כיוצרת, כותבת ומלחינת שירים, שירה של גרייס, I Don't Know My Name, זכה למאות גרסאות כיסוי ביוטיוב. גרייס, נראה לנו שלעולם יהיה קשה לשכוח אותך, זו לגמרי תחילת הדרך המוזיקלית שלך!

 

צפו ברגע הזכייה המרגש:

 

https://www.youtube.com/watch?v=2QkjF3aTT3w

 

 

ואולם לאחר הזכייה המרגשת בגמר התכנית קרה משהו מרגש אף יותר.

 

זוכרים מה סיימון קאוול אמר באודישן הראשון של גרייס? צייד הכשרונות הבריטי אמר כי "ייתכן שאנחנו צופים בטיילור סוויפט הצעירה". גרייס בת ה-12 וכל הצופים באולם התרגשו בטירוף מהמחמאה.

 

ומה טיי-טיי חשבה על ההשוואה? ובכן, גרייס העלתה אמש סרטון לטוויטר, שבו היא נראית מקבלת זר פרחים - והיא מגלה שהוא נשלח מטיי-טיי בכבודה ובעצמה! התגובה של גרייס תמיס אתכם. טיילור, מצדה, שיתפה אף היא את הסרטון של גרייס.

 

צפו בסרטון:

 

 

 

 

 

 

לא יודעים מה איתכם, אנחנו התרגשנו בטירוף. כל מה שנותר לנו לאחל זה מלא בהצלחה לזוכה הטרייה. אה, ואם היא וטיילור מתכננות איזה מפגש גירל-פאוור של זמרות-יוצרות, אנחנו לגמרי רוצים להיות שם, תודה.

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)