סלבס

מרגשת (צילום: אימג'בנק GettyImages)

צפו בהופעה המרגשת של ונסה הדג'נס יום לאחר פטירתו של אביה

למרות הכאב הנורא הופיעה ונסה ב"גריז" והקדישה את המופע לזכרו של אביה המנוח.

 ראש אחד   |   01/02/2016  |    |    | 

 

 

 

יש הרבה נקודות דמיון בין "גריז" ל"היי סקול מיוזיקל": שניהם מחזות זמר ממכרים שאפשר לצפות בהם אין-ספור פעמים, שניהם מתרחשים בתיכון, שניהם גדושים שירים כיפיים, שניהם עוסקים בסיפור אהבה בין אנשים שונים זה מזה ובעיקר - שניהם סחפו (ועדיין סוחפים) אין-ספור מעריצים. לכן כלל לא היה מפתיע לשמוע שוונסה הדג'נס, כוכבת "היי סקול מיוזיקל" לוהקה לתפקיד בחידוש הבימתי ל"גריז". מה שכן היה מפתיע הוא שהיא לוהקה לדמות אחרת לגמרי מזו של גבריאלה התמימה והעדינה - ונסה מגלמת ב"גריז" את ריזו, נערה קשוחה שהודבקה עליה סטיגמה של "קלה להשגה", העוברת דברים לא פשוטים בחייה.

 

 

ממש היום שודר המופע לראשונה בטלוויזיה, ובבוקר המופע בישרה ונסה בחשבון הטוויטר שלה את הבשורה העצובה ביותר שאפשר לדמיין: "אני עצובה לספר שאתמול בלילה נפטר אבא שלי, גרג, ממחלת הסרטן. תודה לכל מי שהתפלל בשבילו". ונסה הוסיפה: "הערב אני מקדישה את המופע לו".

 

 

 

 

 

 

רק לפני חודשיים פרסמה ונסה תמונה שלה ושל אביה בחשבון האינסטגרם שלה וכתבה: "בבקשה התפללו להחלמתו":

 

 

 

My daddy and I ❤️❤️❤️ Please pray for his healing!!! The more prayers the better. ????

A photo posted by Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on

 

 

המופע מלא השירים האהובים קיבל טוויסט מרגש עקב סיפור הרקע של ונסה, והרשת הוצפה בביקורות אוהדות רבות. אי אפשר לדמיין בכלל כמה כוח גייסה ונסה כדי לעלות על הבמה שעות ספורות לאחר שקיבלה את הבשורות הנוראיות. הופעתה הייתה כל כך מרגשת, שבהחלט ניתן היה להרגיש כי היא מקדישה אותה לאביה. צפו בעצמכם:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=wKsXNyb44Jw

 

 

HEART - אנחנו משתתפים בצערה של ונסה.

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)