בידור

למה תמיד נטפלים אלי? (קרדיט: giphy.com)

צופי "זאב צעיר", שימו לב: גורלה של אחת הדמויות הראשיות מוטל על הכף

כאילו השנה שעברה עליו לא הייתה טרגית מספיק.

 אריאלה אביר   |   28/12/2016  |    |    | 

 

 

לפני כחודש חזרה "זאב צעיר" למסך לעונתה האחרונה, והפעם חבורת הזאבים שלנו נאלצת להתמודד עם כמה פרשי צללים אימתניים שהחליטו - בלי בושה - לחטוף את סטיילס ולגרום לכל חבריו ואפילו לאביו לשכוח ממנו. #למה_דווקא_את_סטיילס??? ואם כל קו העלילה הזה לא מספיק מבאס, בימים האחרונים הרשת מוצפת בפוסטים של מעריצי הסדרה שבטוחים כי סטיילס עתיד למצוא את מותו בטרם סיום הסדרה.

 

 

https://twitter.com/MazeRunnerWW/status/811900064763379713

 

 

הכול התחיל כשדניאל פלורס, אחראי תפאורה על הסט של "זאב צעיר", פרסם לכאורה את התמונה הזו בחשבון האינסטגרם שלו וכתב: "הבחור פה סיים את עבודתו על הסט. תודה על כל הזיכרונות ועל שש שנים נפלאות". השתמשנו במילה "לכאורה" כיוון שהפוסט לא מפורסם כבר בחשבון האינסטגרם של דניאל, אך לא ברור אם הוא נמחק או שמעולם לא פורסם מלכתחילה.

 

 

כך או כך, כיתוב התמונה העלה תהיות רבות בקרב מעריצי "זאב צעיר", שלא הבינו כיצד דילן סיים לצלם את הסצנות שלו אם הסדרה עוד רחוקה מסיום. התאוריה הנפוצה כרגע ברשת גורסת כי סטיילס ימצא את מותו הרבה לפני שחבורת הזאבים תיילל את יללתה האחרונה במהלך שנת 2017.

 

 

שנייה, לפני שאתם מתעלפים וקונים כרטיס טיסה ללוס אנג'לס כדי להגיד למפיק הסדרה ג'ף דיוויס בדיוק מה אתם חושבים עליו, כדאי שנזכיר שלדילן הייתה שנה די עמוסה - הוא הצטלם לשלושה סרטים: "אסון בלב ים", "מתנקש אמריקאי" והסרט השלישי בסדרת "הרץ במבוך", שצילומיו נקטעו בעקבות התאונה הקשה שעבר או'בריאן. יוצרי "זאב צעיר" היו צריכים לחשוב על דרך שתאפשר לדילן להשתלב בעונה האחרונה למרות לוח הזמנים הצפוף שלו, ועוד נזכיר כי סדרות בדרך כלל לא מצולמות על פי סדר כרונולוגי. ייתכן מאוד, אם כן, שהתאפשר לדילן להשתתף בעונה המדוברת רק אם הסצנות שלו יצולמו כולן מראש.

 

 

בואו כולנו ניקח דקה להתפלל שזה הסיפור וש"זאב צעיר" לא שוקלת להרוג את הדמות האהובה עלינו.

 

 

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.