סטייליש

היכונו להתאהב (קרדיט: Giphy.com)

פרחים ופרווה מלאכותית: סטריט סטייל בהשראה יפנית

בלוגרית האופנה, מיה שניידמן, משתפת אותנו בהשראה השבועית שלה.

 מיה שניידמן   |   01/06/2017  |    |    | 

אף פעם לא הבנתי מה כל כך מיוחד ומהמם בפרחים. לא הבנתי למה שולחים אותם בימי הולדת בתור מתנה, וגם לא הבנתי מה כל כך מיוחד בנוכחות שלהם באגרטל בסלון. בטיול האחרון שלי ליפן, הייתי עדה לפריחת עץ הדובדבן ונדהמתי מהעצים הענקיים ומהעלים הורודים שעפו עליי כמו גשם. ברגע אחד, הבנתי על מה כולם מדברים - פרחים הם הדבר הכי מיוחד, משמח ופוטגני לאינסטגרם.

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

A post shared by elsa hosk (@hoskelsa) on

A post shared by Man Repeller (@manrepeller) on

איך תעשו את זה בעצמכם?

אאוטפיט שמושפע מפרחים יכול להתבטא באופן ישיר או באופן עקיף. מה הכוונה? אופן ישיר משמעותו ללבוש פריט שיש עליו רקמה או פרינט של פרחים תוכלו לשלב פרינטים ורקמות על ז'קטים, מכנסיים ואפילו נעליים! אם אתם מעדיפים מראה יותר עדין, שלבו פרחים באקססוריז שלכם, בין אם זה בתכשיטים, צעיפים או תיקים. הדרך העקיפה היא להרכיב אאוטפיט על פי הצבעים של הפרחים או המרקם שלהם - למשל, השראה מחמנייה יכולה להתבטא באאוטפיט בגוונים צהובים וחומים או בפריט לבוש עם כפלים רבים, שמזכיר את עלי הכותרת של הפרח.

בהשראת האהבה החדשה שלי, לבשתי שני אאוטפיטים שונים, שכל אחד מהם מושפע מהפרחים שהיו סביבי. 

לוק 1: לבשתי ז'קט שחור עם פרחים רקומים, שהזכירו לי באופן מובהק את פרחי עץ הדובדבן. העובי הקליל של הז'קט והפרחים הרקומים העדינים פשוט התאימו לאווירה.

לוק 2: הפעם הלכתי על מראה יותר נוח שכולל טייץ וסניקרס בגוונים שתאמו את גווני הפרחים. הדובדבן שבאאוטפיט היה מעיל פרווה מלאכותית בגוון חום, שהעניק לי השראה בדרך עקיפה והתאים לאווירת האביב שהייתה סביבי.

נסו להתלבש בהשראת פרחים, העלו את התמונה לאינסטגרם ותייגו את "ראש אחד"!

שלכם, מיה.