מגזין

(צילום: Fox 20th century)

פותחים ת'ראש

רוצים לדעת מי מככב על השער שלנו השבוע? רמז: טיילור סוויפט. עוד רמז? טוב, נו - כתום!

  |   14/04/2017  |    |    | 

רוצים לדעת מי מככב על השער שלנו השבוע? רמז: טיילור סוויפט. עוד רמז? טוב, נו - כתום!

בוקר יום שלישי, השמש מאירה, הציפורים מצייצות ושער חדש של ראש1 נחשף לעולם. אד שירן, המאמי הבינלאומי, ה-BFF של טיילור סוויפט והג'ינג'י הכי קול על הפלנטה (כי אמה סטון במקור בלונדינית) מוציא אלבום חדש, X, ואנחנו נמסים מהתווים והנמשים! 

כתבת השער שלנו נוברת במעמקי נשמתו של אחד האומנים היותר אותנטיים שהתעשייה ידעה, "אני כותב את המוזיקה שאני רוצה לכתוב ולא אכפת לי מלכוון – או לא לכוון – לקהל יעד זה או אחר. מי שרוצה להאזין לי, מוזמן", מספר אד על אלבומו החדש. אולי התרגלנו לראות אותו תחת אור הזרקורים לצד טיילור אבל יותר מהגיע הזמן שהבחור ינצל את המומנטום ויכבוש מצעדים עם אלבום חדש-דנדש. טיילור הייתה הראשונה לגלות את כוחו של הג'ינג'י אבל היא בהחלט לא האחרונה – אד מפציץ בשיתופי פעולה מ-ע-ו-ל-י-ם כמו"sing" עם פארל וויליאמס האגדי או "be my forever" יחד עם כריסטינה פרי. אז למה צאת האלבום נדחה ב-4 חודשים? האם טיילור תרמה את קולה לאלבום? ומי מפיק העל שהצטרף בדקה ה-90? כל התשובות ממתינות לכם בכתבת השער… לא באמת חשבתם שנחשוף הכל כאן, נכון?

https://www.youtube.com/watch?v=tlYcUqEPN58

טוב, אנחנו יכולים לחפור שעות על ג'ינג'ים (ולו רק בגלל שחצי מהעורכים שלנו ג'ינג'ים) אבל אנחנו מוכרחים להתקדם. עוד בגיליון השבוע – הכל אבל הכל על הים והחופש הגדול! ראיון משעשע עם כמה נערות קיק-אס גולשות, צ'ק ליסט שיסדר לכם את הקיץ הקרוב, ומדריך בריאות לקיץ עם מתכונים, פעילויות ובגדי ספורט שיקיים לאללה, כי איך עורכת האופנה שלנו, ליאור פסו, תמיד אומרת, "אם כבר מזיעים, אז בגלל מסע שופינג… האא, ספורט, התכוונתי ספורט!".

ומה במדורים אתם שואלים? הכל על שיתופי הפעולה של ואן די, על הקרבה שנרקמת בין טיילור למעריצים ועל החזרה של סלינה לאולפנים (הללויה!!). אה, ועוד משהו ככה סתם בשביל הכיף... יש לנו 100 (!!!!!!!!!!!!!!!) כרטיסים זוגיים לחלק לכם לרובטוריקים 4. מי רוצה? מי רוצה?

XOXO - גיליון חדש של ראש1 הוא כמו גלידה בקיץ - נותן הרגשה טובה יותר.

(רן פינקלשטיין)