סטייליש

"המראה שלי הופך אותי למיוחדת". אוריה פקץ (צילום: יוני ספרי, סטיילינג: קטי פלדמן)

פורצת גבולות: הנערה אוריה פקץ רודפת אחרי החלום שלה

צופים בטלוויזיה ומרגישים שאין לכם ייצוג? אתם לא לבד.

 ראש אחד   |   14/12/2016  |    |    | 

 

 

לא צריך יותר ממבט מהיר בפיד האינסטגרם שלנו או בסדרת הטלוויזיה האהובה עלינו כדי להבין שבחברה שבה אנו חיים יש תפיסה מאוד ספציפית למושג “יופי”. צבע השיער, גזרת הגוף או מבנה הפנים - התקשורת מציגה לפנינו מדי יום מודל יופי שלרובנו אין שום סיכוי לעמוד בו. ובדיוק בגלל זה אנחנו כל כך נהנים לראות נערות כמו אוריה פקץ בת ה־14, שפורצות לעולם הבידור ומשנות אט־אט את התפיסה של כולנו.

 

"כולם רואים שיש בי משהו שונה" (צילום: יוני ספרי, סטיילינג: קטי פלדמן) "כולם רואים שיש בי משהו שונה" (צילום: יוני ספרי, סטיילינג: קטי פלדמן)

 


את המראה האקזוטי שלה קיבלה אוריה בזכות העובדה שאמה היא סינית. הוריה הכירו כשאביה טס לסין מטעם העבודה, התאהבו ובתוך זמן קצר עברו לגור יחד בישראל. פקץ חונכה על ערכים ישראליים וסיניים כאחד, ועל כן חינוכה היה מעט נוקשה יותר מזה של חבריה לכיתה.

 

פורצת גבולות. אוריה פקץ (צילום: יוני ספרי, סטיילינג: קטי פלדמן) פורצת גבולות. אוריה פקץ (צילום: יוני ספרי, סטיילינג: קטי פלדמן)


מלבד החינוך השונה והעובדה שאוריה אוכלת אוכל סיני על בסיס כמעט קבוע, אין ספק שהמראה שלה ייחודי בנופי ארצנו. “כולם רואים שיש בי משהו שונה, אבל מבחינתי זה הופך אותי למשהו מיוחד”, סיפרה לנו כששאלנו אם היא מקבלת תגובות על מראה החיצוני. הייחודיות שלה ללא ספק תעזור לה להגשים את חלומה הגדול ביותר - להיות דוגמנית - אבל בינתיים, בין סט צילומים לבין מדידות, היא משקיעה בלימודים ומחכה לרגע שתפגוש את הזמר האהוב עליה, ג’סטין ביבר.

 

 

מקצוע אהוב: ספורט

מקצוע שנוא: אנגלית, וכן, אני יודעת שאצטרך לדבר אנגלית פרפקט כדי להיות דוגמנית בין־לאומית


אצרח אם אפגש את: ג’סטין ביבר!


תחביבים: אפייה וריקוד


סדרות שאני חורשת עליהן: “תאג”ד”, “שכונה” ו”נעלמים”


הסרט האחרון שראיתי: “הלהקה האחרונה בלבנון”


ז'אנר קולנועי שלעולם לא אצפה בו: אימה!


הדבר שאני הכי אוהבת לעשות: שופינג


מאכל שאשמח לאכול לנצח: סושי


הייתי רוצה לבקר עכשיו: בארצות הברית


מה עדיף - חופש או בית ספר: חופש!


טיפ ממני לכל בני הנוער ששואפים להיות דוגמנים: כשאתם מגיעים לסט צילומים, נסו להשתחרר. לי שוקולד תמיד עוזר. השתדלו ליהנות ולא להיכנס ללחץ.

 

 

(תוכן שיווקי)