סטייליש

עוד רגע תצטלמו כמו אריאנה גרנדה (קרדיט: אינסטגרם)

פוטוגנים בכל מצב: מצאנו את הסוד לתמונה המושלמת

קחו דף ועט, כי אנחנו הולכים ללמד אתכם את סודות הפוטוגניות! #תגידו_צ׳יז

 מדליין סטרוגו   |   24/11/2017  |    |    | 

בין שיעורי בית, בילויים עם חברים, זמן איכות עם משפחה וטיולים עם הכלב, תודו שזה נחמד להעלות תמונה יפה שלכם לאינסטגרם. נכון גרמנו לזה להישמע פשוט ואקראי? טוב, אתם יודעים שלהעלות תמונה כרוך בסשן צילומים סוער עם הבסטי (או בסלפי) עד שהזווית, התאורה, הפוזה והרקע יהיו בדיוק מושלמים. בזמן הזה הייתם יכולים לאכול 4 משולשי פיצה, לישון שנ"ץ קצר ואפילו להתחיל עם הקראש! אז בשביל לחסוך לכם זמן בלהשיג את התמונה המושלמת, מצאנו עבורכם 7 טיפים לתוצאה מקסימלית במינימום זמן. אהה, כדאי שתעבירו את הטיפים האלה גם לצלמים הפרטיים שלכם (היי בסטי, היי אמא, היי סיסטר). 

1. השראה, השראה, השראה: לכל אחד יש את המודל לחיקוי האינסטגרמי שלו, בין אם זה מישהו מהשכבה, סופרמודל, זמר אהוב או הבסטי - תסתכלו על הדרך שבה הם מצטלמים, על המבטים והפוזות שלהם, על הלוקיישנים שהם מצטלמים בהם, וכך כשתהיה לכם תמונה מושלמת בראש יהיה לכם הרבה יותר קל להצטלם אליה! #מחשבה_יוצרת_מציאות

 

via GIPHY

2. מראה מראה שעל הקיר, מי הכי יפה בעיר?: אחרי שבחרתם את הפוזה האהובה עליכם, הלוקיישן הפוטוגני והחיוך האידאלי, הגיע הזמן ליישם הכל - עמדו מול המראה וחכו למחמאות שלה! סתם, עדיין לא המציאו מראה מדברת, אבל נסו פוזות שונות מולה ותראו מה אתם הכי אוהבים. ככה שברגע האמת אתם תהיו מוכנים עם חיוך מיליון הדולר שלכם, גם באמצע המדבר בטיול השנתי (מישהו הביא במבה?).

via GIPHY

3. סוכות כבר עבר, אל תהיו לולבים: כלל די פשוט - תוציאו את המקסימום מעצמכם. הניחו את היד על המותן, תעבירו רגל אחת קדימה, שחקו בשיער, הישענו על הצד, פשוט תזוזו ותרגישו בנוח! נבראתם עם כל איבר בנפרד, תשתמשו בזה. 

via GIPHY

4. "צלם אותי כאילו שאני לא מסתכל": הרגעים הכי יפים שלכם הם כשאתם צוחקים, נהנים עם חברים ואפילו כשאתם הולכים ברחוב (כי אתם מושלמים), אז שחררו מהלחץ, זו בסך הכל תמונה. תצחקו, תהנו ובעיקר תהיו ספונטניים (רק אל תשכחו לוודא שמישהו מצלם אתכם ברגע הזה) וללחוצים שביניכם דעו שגם לזייף צחוק יעבוד, כי בסוף זה באמת יצחיק אתכם. 

 

via GIPHY

5. גובה זה עניין של זווית: התבלבלתם מהמשפט הזה? בעצם מה שאנחנו מנסים להסביר לכם זה שכלל ברזל נוסף הוא להצטלם בזווית הנכונה. תמונה מגובה החזה, קצת מתחת לכתפיים וכלפי מעלה, מיד תאריך אתכם וגם תמונה מזווית אלכסון כלפי מטה יכולה ליצור אשליית אורך ואפקט מגניב בתמונה. מעניין אם קנדל בעצם בגובה 1.50 מטר והיא פשוט מצטלמת מדהים. 

via GIPHY

6. הספוט עליכם: זה לא סוד שתאורה זה כלי הנשק הטוב ביותר לתמונה המושלמת. הצטלמו באור יום טבעי ובאוויר הפתוח, כך העור שלכם יראה יותר טוב, העיניים שלכם יודגשו והתמונה תצא יותר איכותית. הבנתם מה זה אומר? כן, תמונה באמצע המדבר בטיול השנתי עשויה להיות תמונת הפרופיל הבאה שלכם (אז מה אמרנו בנוגע לבמבה?). 

via GIPHY

7. הטיפ האולטימטיבי: בסופו של דבר, אם לא תהיו בטוחים בעצמכם, גם התאורה הטובה בעולם, הזווית המושלמת והפוזה האידאלית לא ישנו את הוויב של התמונה. אתם הכי יפים שיש בכל לוקיישן ובכל שעה ביום אז תזדקפו, תחייכו, תרגישו בנוח ותפרחו! שום טיפ שבעולם לא ישתווה לביטחון שתקרינו מהעיניים. חברים טובים, משפחה, גורי כלבים ופיצה הם הדברים היחידים שבאמת יוציאו מכם את המיטב בכל מצב (היי, זה אפילו התחרז). 

via GIPHY