סטייליש

קרדיט: יח"צ, צילום מסך מאינסטגרם)

פאשניסטים הקשיבו! כך תאמצו את הטרנד המנומר

טרנד מנומר, לא תחפושת של נמר.

 ראש אחד   |   01/12/2016  |    |    | 

 

אחד הטרנדים הבולטים ביותר העונה (והאהובים ביותר) הוא הטרנד המנומר שבכל כמה שנים מגיח ונעלם מחדש. למה הוא כל פעם נעלם מחדש? כי הפרינט המנומר הוא מורכב ובקלות אפשר ליצור איתו מראה מתאמץ מדי ועמוס. אז למה הוא חוזר? כי כשעושים את זה נכון אז הוא פשוט כובש! הסוד הוא בפרטים הקטנים. #מיאו! (נמרים עושים מיאו?)

 

כך תעשו את זה נכון

אם תמיד חלמתם לאמץ את הטרנד הזה ולא ידעתם איך עושים את זה ולא נראים כמו טייגר מפו הדוב (כי אם כבר להיראות כמו נמר אז לפחות שיהיה חביב), תתחילו משילובים עדינים את ההדפס באקססוריז ובנעליים. הדפס מנומר הוא בולט ומושך את העין ולכן גם התוספת הקטנה ביותר שלו מיד תשדרג כל לוק. טוטאל לוק שכולל תיק מנומר, ג'ינס פשוט וחולצה לבנה הוא הכי "זרקתי על עצמי משהו ובאתי הכי פאשניסט\ה מכולם".

 

 

? #FriendsgivingRoadtrip #AmericanDays

A photo posted by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

 

אופציה נוספת לשילוב הפרינט המנומר היא באמצעות פריט לבוש אחד ובולט בהדפס הזה כמו למשל שמלה או מכנס. בחרו בפריט אחד בלבד, שלבו אותו עם אקססוריז בגוונים שחור וחום וכך תיצרו מראה אחיד ואופנתי.

 

 

Monday in LA #AmericanDays

A photo posted by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

 

 

Backpacking

A photo posted by Emma Roberts (@emmaroberts) on

 

 

burger please

A photo posted by Kendall (@kendalljenner) on

 

אל תעשו

אם אתם רוצים לאמץ את הטרנד, בחרו פריטים שקטים וניטרליים שישתלבו עם הלוק ואל תשלבו מספר פריטים מנומרים באאוטפיט אחד (חוץ מבפורים שאז תהיה לכם אחלה תחפושת). כאמור, הפרינט המנומר הוא בלוט במיוחד ולכן מספר פריטים באותו הסגנון ישתלטו על המראה ולא ישדרו את תחושת השיקיות שאתם רוצים לשדר.

 

 

last minute leopard last night / i can't wait to show you the rest of my costumes / what are you being for halloween

A photo posted by MADISON BEER (@madisonbeer) on

 

החלטנו להקל עליכם בחיפוש הטרנד

 

ספרינגפילד, 129.90 שקלים (צילום: דן לב) ספרינגפילד, 129.90 שקלים (צילום: דן לב) H&O, י 59.90 שקלים (צילום: ישראל כהן) H&O, י 59.90 שקלים (צילום: ישראל כהן) לילך אלגרבלי, 379 שקלים (צילום: גלעד בר שלו) לילך אלגרבלי, 379 שקלים (צילום: גלעד בר שלו) ספרינג, 229.90 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל) ספרינג, 229.90 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל)

 

 

TREND - אז איך אתם הולכים לנסות את הטרנד?

 

(מאת כת"צ ליאור כרמונה)