סטייליש

(קרדיט: Giphy.com)

פאשניסטות, שימו לב: אלה 4 הטרנדים שנצפו בטקסי הפרסים

היכנסו ובחרו: איזה טרנד אתן חושבות שיתפוס.

 נועם גורביץ'   |   02/03/2017  |    |    | 

עונת טקסי הפרסים שהסתיימה סיפקה לנו לוקים מושלמים - ואף מוגזמים. צפינו בשקיקה בכל שטיח אדום וחקרנו את הטרנדים הבולטים שנראו עליו, ועכשיו תורכן להכיר אותם ולבחור איזה מהם הייתן רוצות שיגיע גם לסטריט ושלא יישאר רק באירועים הוליוודים.

 

1. צווארון גולף

נראה שכוכבות הוליווד מצאו פתרון לבעיה הידועה "קר לי, אבל אני רוצה ללבוש שמלה" ופשוט לבשו שמלות עם צווארון גולף שיקי. היילי סטיינפלד, למשל, היא מעריצה נלהבת של הצווארון הזה ומתהדרת בו כמעט בכל הופעה פומבית. 

איך עושים את זה נכון: העדיפו פריט שהצווארון בו ויתר הגזרה אחידים בצבע ובטקסטורה, אחרת הצווארון ייראה כמו חם צוואר (אהלן, קמילה קביו) ויקצר את צווארכן במקום לתת לו אפקט של אורך.

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

2. סגול לילך 

אמנם ירוק יער הוא הצבע הרשמי של שנת 2017 על פי חברת פנטון, אך לא מעט כוכבות דווקא התאהבו בגוון סגול לילך ולבשו אותו בטקסים הנוצצים. 

איך עושים את זה נכון: סגול לילך זה גוון סופר-נשי, אז אמצו את הנשיות שבכן ואבזרו את האאוטפיטים בפריטים ניטרליים ובאיפור נקי, כפי שעשתה ג'ניפר לופז.

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

3. אלה מוזהבת

כבר התרגלנו לשליטתו המובהקת של הצבע הכסוף בארון שלנו, ופתאום השטיח האדום מלא בשמלות מוזהבות?! חוסר התחשבות. טוב, האמת היא שהצבע הכסוף מעט דעך, וגוון מטאלי שולט בקולקציות רבות באופן כללי. אז הגיע הזמן להתרגל לצבע שיהפוך אתכן לפרסי אוסקר בשר ודם. אפילו ויקטוריה ג'סטיס כבר התמכרה. 

איך עושים את זה נכון: זהב הוא צבע מאוד בולט, ולכן אם תרצו ללבוש אותו ביומיום, כדאי למתן אותו בעזרת צבעים ניטרליים ביתר האאוטפיט.

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

4. אל תפספסו!

הטרנד הבא נצפה לא רק על השטיח האדום, אלא בלט גם בקרב בלוגריות מובילות במהלך שבועות האופנה! הכוונה היא לפרינט פסים, כמובן, שעתיד להיות הטרנד החם באביב הקרוב. הימור שלנו - מבין כל הטרנדים שהצגנו לכם הפסים הם שיחזרו אלינו לארון, ובגדול.

איך עושים את זה נכון: הדפס פסים עשוי להיות בעייתי. בחרו בפסי אורך ולא בפסי רוחב לקבלת מראה יותר קלאסי ואסתטי. פריט בפסים שחור-לבן תמיד יעבוד, אך אם תבחרו בפסים צבעוניים - השתדלו שיהיה איזשהו קשר בצבעים, בין אם מבחינת הטון (פסטל/זוהר) ובין אם מבחינת הצבע עצמו (גוונים ורודים/כחולים, למשל).

טיפ אקסטרה: היו אמיצות ושלבו פרינט על פרינט! אל תחששו ללבוש חולצת פסים עם מכנסיים או חצאית פסים, כל עוד הפסים מנוגדים (למשל, מכנסיים עם פסים לאורך וחולצה עם פסים לרוחב).

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

 

 

איזה טרנד הייתן רוצות שיישאר?