סטייליש

אימג'בנק/Gettyimages

ערכת השפתונים החדשה של קיילי ג'נר היא כל מה שאי פעם רצינו

מה קינג קיילי מתכננת לנו הפעם?

 ראש אחד   |   08/06/2016  |    |    | 

 

 

 

באמת, הבנות למשפחת קרדשיאן-ג'נר ישנות אי פעם? אנחנו שואלים רק כי נדמה שהמשפחה הכי מפורסמת בעולם הבידור לא נחה לרגע! את מקלדת הקימוג'י של קים כולנו כבר הורדנו, את קנדל אנחנו רואים בכל קמפיין אופנה נחשב, ולקיילי יש ליין איפור מצליח במיוחד ששבר את האינטרנט ואוזל במלאי שוב ושוב.

 

 

 

 

 

בצדק אוזל! קיילי נמצאת באור הזרקורים ולכן רבים רוצים להעתיק את הסטייל הייחודי שלה, וזה בא לידי ביטוי במיוחד בכל הנוגע לשפתיים הבשרניות שלה (אם כי ניסיונות של מעריצים להשיג את השפתיים של קיילי נגמרו בכאב, אאוץ'). אבל היום, כש-Kylie Cosmetics הוא מותג נחשב, המראה האייקוני של קיילי ג'נר הופך לבר השגה. זאת אומרת, אם הצלחתם להשיג את ערכת השפתונים. אכן, ערכות האיפור של קיילי אוזלות מהמלאי במהירות וקשה מאוד להניח עליהן את היד. אבל בכל הנוגע לשפתון החדש, אנחנו יודעים דבר אחד בבירור: אנחנו פשוט חייבים להשיג אחד כזה!

 

 

 

השפתון הוא בצבע שחור גותי, לוק אופנתי מאוד לאחרונה, והוא מתכתב עם סגנון איפור והלבוש של שנות ה-90 , שכבר זמן רב מככב באינסטגרם שלנו. זו הצלחה בטוחה!

 

 

 

 

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

 

 

 

קיילי כותבת בחשבון האינסטגרם האישי שלה: "השפתון הזה הוא בשבילכם, שאלנו אתכם איזה צבע אתם הכי מצפים לראות בליפ קיט שלי ואתם בחרתם - שחור!". עוד היא מציינת כי הערכה הזאת מאוד חשובה לה ואפילו דחתה יציאה של ערכת שפתונים אחרת שהייתה אמורה לצאת בקרוב, KyMajesty.

 

 

 

הערכה החדשה והגותית נקראת Dead Of Knight, והיא יוצאת בשישי הקרוב! כן, קרוב מתמיד. מה אתם אומרים, נצליח לשים ידינו על הערכה החדשה? #הלוואי

 

 

 

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

 

 

 

 

MAKE UP - מה אתם חושבים על ערכת השפתונים החדשה?

 

 

 

(עומר טסל - Omert.rosh1@gmail.com)