ראשי

(צילום: Shutterstock)

עקבנו אחרי הסנאפצ'טים של הסלבס וזה מה שלמדנו מהם

אנחנו מודים, גם אנחנו התמכרנו לסנאפצ'ט, כולם שם! אבל איך אפשר להפוך את הסטורי שלכם ליותר מעניין? הלכנו וחקרנו את המומחים הגדולים - הסלבס כמובן. רק לצלם מסך ולשמור.

 ראש אחד   |   05/08/2016  |    |    | 

 

 

1. מוזיקת רקע בסרטונים

 

אם יש משהו שאימצנו מקיילי ג'נר, הלוא היא אחת המשתמשות היותר חזקות של הסנאפ, זה את מוזיקת הרקע בסרטונים. בין אם אתם מצלמים סרטון של עצמכם ובין אם אתם מצלמים סתם נסיעה באוטו, כל שיר שתשמיעו ברקע יהפוך את הסרטון למהנה יותר. כל שאתם צריכים לעשות זה לבחור שיר מהפלייליסט בטלפון, ללחוץ פליי, להיכנס לסנאפ - והמוזיקה תמשיך להתנגן גם כשתתחילו לצלם את הסרטון. מה שטוב לקיילי טוב גם לנו.

 

1

 

2. פילטרים הם לא מילה גסה

 

אתם מצלמים תמונה ורוצים לשלוח מיד לחברים? חכו רגע וחשבו איזה פילטר הכי יתאים לתמונה. אתם יכולים לשלב בין הפילטר השחור-לבן ובין הפילטר שמוסיף את השעה הנוכחית או בין כל פילטר אחר שאתם אוהבים! סוד קטן: כשאתם בוחרים שני פילטרים, החזיקו את האצבע על המסך ולחצו על כפתור Send באצבע אחרת. התמונה תישלח בשילוב שני הפילטרים ותצא סופר-מיוחדת. יש כל כך הרבה פילטרים שאפשר לשחק עמם כדי ליצור סטורי מקורי וייחודי, אז למה לא, בעצם? 

 

3

 

3. הסטורי שלכם הוא הסיפור שלכם

 

אמנם הסטורי נמחק לאחר 24 שעות, אבל אתם יכולים ליצור סוג של המשכיות באמצעות התמונות והסרטונים. אתם מתחילים במה שאכלתם לארוחת הבוקר, ממשיכים לתעד את מי שפגשתם בצהריים, מספרים באיזה סרט צפיתם בלילה וחוזר חלילה. זכרו - סנאפצ'ט הוא לא אינסטגרם. להעלות סלפי אחד פעם בחודש זה נחמד, אבל לא מתאים לרשת החברתית הזאת. עוקבים שלא נכנסים כל יום לסנאפצ'ט פשוט יפספסו אתכם כי הרי הם לא יודעים מתי אתם מפרסמים תמונות, אם בכלל. לכן כדאי להיות פעילים ולשתף תכנים בתדירות קבועה, וככה הצופים ידעו מתי ולמה לצפות. 

 

6

 

4. נופים, נופים, נופים

 

בטח ראיתם תמונות נוף בסנאפצ'ט של אריאנה גרנדה של מדיסון ביר, והאמת, קשה לחשוב על סלב שלא משתף תמונה של נוף מדי פעם. בין כל הסלפיז, תמונות האוכל, חיות המחמד והסרטונים שאתם שולחים, כדאי שיהיו גם נופים שיוסיפו המון איכות וצבע לסטורי. זה יכול להיות הים, זה יכול להיות פארק פסטורלי, זה יכול להיות אפילו נוף אורבני. העיקר שתגוונו קצת בין כל הסלפיז, בסדר?

 

4

 

5. תפרידו ותבדילו

 

 

צילמתם תמונה נחמדה, עיצבתם, הוספתם כיתוב ועכשיו אתם רוצים לשלוח? מעולה, רק בבקשה אל תשלחו גם לסטורי וגם לחברים שלכם בפרטי! למה? פשוט מאוד. כשאתם שולחים לחברים שלכם תמונה לפרטי, הם מקבלים התרעה ולרוב ייכנסו להתכתבות הפרטית שלכם לצפות בתמונה. וגם אם התמונה נחמדה, החברים עשויים להתאכזב מהופעתה בשנית בסטורי. יכול להיות שהם חשבו שהתמונה מיועדת רק בשבילם וגילו שהיא לכולם, ויכול להיות שהם פשוט לא רוצים לצפות באותה התמונה פעמיים. בכל אופן, בפעם הבאה הם יבחרו לא להיכנס לסטורי - ואתם תאבדו צפיות. לכן, אם אתם שולחים למישהו סנאפ פרטי, ודאו שהוא אכן פרטי.

5

 

6. תוסיפו אותנו

 

למה כדאי לכם לעקוב אחרי ראש אחד? כי אנחנו מפרסמים סרטונים מעניינים, עדכונים, תחרויות והצצות לאירועים מיוחדים, כמו מה שקורה מאחורי הקלעים באירוע הקיץ שלנו, שיתועד בסנאפ! חוץ מזה, הוכח "מדעית" שלעקוב אחרינו יהפוך את הסנאפצ'ט שלכם להרבה יותר מגניב.

 

 

SNAP - חפשו אותנו: rosh1_snap

 

 

(כת"צ מדליין סטרוגו)