סלבס

(צילום: Shutterstock)

עצרו הכול, המציאו כספומט של פיצה

אנחנו חייבים לטעום מההמצאה הגאונית הזאת!

 ראש אחד   |   09/08/2016  |    |    | 

 

 

בכנות, יש מישהו בעולם הזה שלא אוהב פיצה? המאכל המדהים הזה החל את דרכו באיטליה, כבש את העולם כולו והפך לסמל ולגולת הכותרת של הג'אנק פוד. אנחנו אוהבים את הפיצה שלנו כארוחת צהריים, כארוחת ערב, למחרת גם כארוחת עשר במקום הסנדביץ' (מה? פיצה קרה זה קטע רק שלנו? אופס) וגם כארוחה של אמצע הלילה - "תמיד" זה זמן טוב לפיצה! אבל מה עושים כשאין משלוחים של פיצה באמצע הלילה? 

 

 

 

A photo posted by ? #DailyPizza (@pizza) on

 

 

 

 

הסטודנטים האלה, שלומדים באוניברסיטת זאבייר שבאוהיו, ארצות הברית, לא צריכים לדאוג למשלוחי פיצה באמצע הלילה, מפני שהם קיבלו מתנה מדהימה לקמפוס שלהם. אתם יושבים? הסטודנטים קיבלו את כספומט הפיצה הראשון בצפון אמריקה! OMG#

 

 

 

 

 

מדובר בהמצאה אמיתית (וגאונית) לחלוטין לכל הדעות. דמיינו מכונה המעוצבת ממש כמו כספומט, רק שבמקום להוציא כסף היא מספקת פיצה חמה ואיכותית מדי שלוש דקות בתמורה לתשעה דולרים בלבד. חלום שהתגשם! המכונה הומצאה בצרפת, והיא מתבססת על טכנולוגיה שפותחה כבר לפני 14 שנה (לא ברור לנו איך זה יוצא לפועל רק עכשיו). המכונה עדיין בתקופת הרצה וצפויה להתחיל את פעילותה בקמפוס לפני תחילת הלימודים בסתיו הקרוב.

 

 

 

 

 

כרגע המכונה מוגבלת להכנת שבעים פיצות בלבד בכל סבב מפני שצריך לחדש בה באופן ידני את חומרי הגלם. אנחנו לא יודעים מה איתכם, אנחנו פשוט חייבים מכונה כזאת במשרדי "ראש אחד" ועוד אחת בבית. אתם יודעים, שיהיה.

 

 

 

 

PIZZA - מי מטורף על פיצה כמונו?

 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)