סלבס

(צילום: אינסטגרם)

עצוב: דמי לובאטו והבויפרנד כבר לא

לובאטיקס התפקדו! #ותביאו_גלידה

 דניאל פסו   |   10/05/2017  |    |    | 

עד שלמדנו לבטא את שמו כמו שצריך - דמי לובאטו והבויפרנד, גיירמו וסקונסלוס, נפרדו אתמול. #סו_סאד

הזמרת הצעירה וכוכב אומנויות הלחימה העונה לכינוי "בומבה" (גם אנחנו רוצים כינוי קול כזה!), החלו לצאת בקיץ שעבר, ואחרי כמה תמונות אינסטוש משותפות הפכו לזוג רשמי ומעורר #אוווווווו. אך מתברר שמתחת לפני הפילטר התרחשו בינתיים דברים אחרים, שכן אתמול נודע כי הזוג החליט לסיים את מערכת היחסים. ואנחנו אומרים - מזל שלא עבדנו על כינוי משותף עבורם, כי עדיין לא הצלחנו לשנן את שם המשפחה של גיירמו כמו שצריך. 

Baby ❤️

A post shared by Guilherme "Bomba" Vasconcelos (@bombatuf) on

לפני שאתם מקדישים לדמי את שיר הפרידות Bad Blood על הוול שלכם, כדאי שתדעו שמקור אנונימי גילה למגזין "פיפל" שהזוג נפרד ללא דרמות, מתוך הבנה שזה פשוט לא זה. "זו לא היתה פרידה דרמטית, בומבה הוא בחור טוב, השניים פשוט מיצו את מערכת היחסים ביניהם", סיפר המקור.

בכל מקרה, נראה שלדמי צפויה תקופה עמוסה שכן אתמול היא הכריזה שהיא חוברת למותג בגדי ספורט על מנת לייצר קולקציית קפסולה בהשראתה, זאת בנוסף לסרט הדוקומנטרי על חייה שצפוי לצאת ביוטיוב בזמן הקרוב.

אנחנו שולחים מפה את אהבתנו לדמי ולבומבה ומאחלים להם רק טוב, בליווי כמה מהקלישאות האהובות עלינו: "הכל זה לטובה", "יש הרבה דגים בים" והאהוב עלינו - "לכל פיצה יש תוספת".