בידור

ד"ש לרמפלסטילצקין (תמונות: באדיבות yes)

עושים לכם סדר בסדרות: כל החדשות החמות על הסדרות האהובות עליכם

עצה שלנו: תזיזו כבר עכשיו את האחים שלכם מהספה בסלון.

 אריאלה אביר   |   11/01/2017  |    |    | 

 

תקופת החגים בארצות הברית הסתיימה באופן רשמי והביאה עמה מלא חדשות לגבי הסדרות האהובות עליכם. לנוחיותכם, ריכזנו כאן את כל הפרטים שאתם חייבים להיות מעודכנים בהם:

 

 

אלו שאיתנו ואלו שעוד מעט לא

(קרדיט: giphy.com)

 

אם אתם מאוהדי הסדרות "החץ", "הפלאש", "על טבעי" ו"ג'יין הבתולה", אתם יכולים לנשום לרווחה. רשת CW, המשדרת את הסדרות המדוברות, הודיעה כבר עכשיו שתחדש אותן לעונה נוספת. למעריצי "ממלכה" יש לנו חדשות פחות טובות, בלשון המעטה, שכן הרשת החליטה שעונתה הרביעית של הסדרה תהיה גם האחרונה. מלבד זאת, עדיין לא ברור מה יעלה בגורלן של "המאה" ו"המקוריים", שסדרת האם שלה, "יומני הערפד", תגיע השנה אל קצה.

 

Happily Ever After

(קרדיט: giphy.com)

 

העונה השישית של "עד עצם היום הזה" חוזרת לשידור בחודש מרץ. נכון לעכשיו ידוע שאפשר לצפות לחזרתה של אריאל, בת הים הקטנה, והיא תשתף פעולה עם יסמין, הוק ואמה בעוד אחת מהמשימות הבלתי אפשריות שאליהן הם תמיד נקלעים. עוד מישהי שחוזרת להופעת אורח היא הפיה והכנפיים בכבודה ובעצמה, טינקרבל. יאללה, שיגיע כבר חודש מרץ.

 

שונדה-לנד

(קרדיט: giphy.com)

 

בגזרת הסדרות של שונדה ריימס חל שינוי קל. "האנטומיה של גריי" ו"המדריך לרוצח" תוכננו לחזור למסך הקטן ב-19 בינואר לערב שמוקדש כולו לסדרות של ריימס, אך הוחלט לדחות את חזרתן בשבוע. הסיבה: נשיא ארצות הברית הנבחר, דונלד טראמפ, נכנס לתפקידו באופן רשמי ב-20 לחודש, ועלה חשש שהמאורע הגדול יפגע ברייטינג של שתי הסדרות האהובות.

 

שקרים, שקרים עלינו נופלים

(כיתוב: giphy.com)

 

עשרת הפרקים האחרונים של "שקרניות קטנות" יגיעו למסך בחודש אפריל. יוצרת הסדרה, מרלין קינג, מבטיחה כי צופי הסדרה יקבלו תשובות לכל השאלות הבוערות. הכינו את עצמכם לקפיצה נוספת בזמן לפני סיום הסדרה ואפילו לקטע מוזיקלי בביצוע השחקנים. #מה_קשור?

 

 

 

 

 

אז... מי מארגן הסופ"ש צפיית בינג' אינטנסיבית?

 

 

 

 

 

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.