סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

סערת ג'סטין ביבר ממשיכה: סופיה ריצ'י מעבירה מסר לכל הבליברים

הנערה הכי פחות אהובה בהוליווד מדברת. 

 ראש אחד   |   17/08/2016  |    |    | 

 

נראה לנו שאפשר להגיד את זה בצורה רשמית: החברה החדשה של ג'סטין, סופיה ריצ'י, היא כנראה הבן אדם הכי שנוא בהוליווד בימים האחרונים. מזמן לא ראינו כל כך הרבה חצי שנאה שנורים לעבר נערה אחת - שעד לפני כמה ימים הייתה די אלמונית מבחינתנו. הבליברים מאשימים אותה שהיא מסכסכת ביניהם לבין ג'סטין ושהיא הורסת אותו. הם כותבים לה דברי נאצה ברשתות החברתיות ומגיבים באימוג'ים של נחשים לפוסטים שהיא כותבת. לג'סטין עצמו נמאס מכל הדרמה הזאת והוא סגר את חשבון האינסטגרם שלו, ואולם סופיה דווקא החליטה לכתוב משהו שמוקדש לכל הבליברים אי שם. 

 

https://twitter.com/sofiairichie/status/765209344736657408

 

https://twitter.com/sofiairichie/status/765374898290044929

 

 

 

"ג'סטין לא מתעלם מהבליברס שלו. הוא מודה לכם כל יום, אתם הבאתם אותו לכאן. הוא לא שוכח את זה... נקודה". הציוץ הזה לא פייס את הבליברס, ורוב התגובות אליו היו מאוד לא נחמדות, בלשון המעטה. יום למחרת היא צייצה "הכול אהבה", והציוץ הזה גרר תגובות עוד יותר אכזריות, למשל "מה אהבה, אף אחד לא אוהב אותך".

 

 

אנחנו מרגישים שהעניין הזה קצת יצא משליטה. סופיה היא לא רק חברתו של ג'סטין, היא קודם כול בן אדם. ולמרות שמעריצים רבים טוענים שהיא מסכסכת ומסיתה את ג'סטין נגד מעריציו, אנחנו מתקשים להאמין שזה אכן המצב. ג'סטין הוא איש בוגר ועצמאי ויש לו דעות משלו; הוא שביקש שיפסיקו לרדת על סופיה, וזו הייתה החלטה שלו לסגור את האינסטגרם. חשוב להבין שבסופו של דבר אלה הבחירות שלו, ולהאשים את הבחורה שאיתו מסיר ממנו את האחריות על מעשיו.  

 

 

HATE - האם כל קיתונות השנאה שהיא מקבלת מגיעים לה?

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)