מגזין

אופס, הם עשו זאת שוב! (צילום: אינסטגרם)

סנאפצ'ט מאחוריך: העדכון החדש של אינסטגרם הוא הדבר הכי ממכר אבר

אינסטגרם השיקה אתמול עדכונים חדשים, ואיך נגיד את זה בעדינות, נדמה לנו שראינו אותם איפשהו קודם.

 דניאל פסו   |   17/05/2017  |    |    | 

אתמול השיקה אינסטגרם עדכונים חדשים שכוללים, בין היתר, פיצ'ר חדש שמזכיר מאוד את זה של הרשת החברתית המתחרה - סנאפצ'ט. הפיצ'ר המדובר הוא הפילטר שמוסיף לפנים אפקטים כמו אוזני שפן, משקפיים, כתר פרחים ועוד, מה שנקרא - ביטצ' סטול מיי לוק??

(צילום: אינסטגרם)

אבל כמו שאתם מכירים את החבר'ה שם באינסטגרם, הם לא יכולים רק להשוות עצמם למתחרים, ותמיד מנסים לעקוף אותם בסיבוב - כך שבעדכון החדש נוספו עוד אפקטים חדשים ומלהיבים. נתחיל בעדכון לאפקט ה"בומרנג", שמעתה ניתן להוסיף לו את שלל הפילטרים החדשים לפנים ולהעלות סרטון מבדר אפילו עוד יותר.

אך אם תשאלו אותנו, הפיצ'ר הכי שווה הוא האפקט שמאפשר להריץ לאחור סרטונים, כך שאתם יכולים לעשות "מייק דרופ" ולקבל אותו בחזרה ליד! או במקרה שלנו, תשפכו כוס קולה ותראו אותה נאספת חזרה למקום, וכך תמנעו מניקוי השולחן הדביק שלכם. רק בסרטון, כן? #שמישהו_יביא_לנו _סמרטוט

(צילום: אינסטגרם)

חידוש נוסף שיאפשר לכם להעשיר את התוכן בסטוריז שלכם הוא מדבקת ההאשטג החדשה שנוספה למלאי הסטיקרים הממוקם בפינה העליונה של המסך. לחיצה עליו תאפשר לכם להוסיף טקסט וכך ליצור איזה האשטאג שמתחשק לכם, נניח #פיצה. ניתן גם לתייג בסטיקר את המקום בו אתם נמצאים וכך מי שילחץ על הסטיקר יעבור לעמוד ההאשטג ויגלה פוסטים נוספים הקשורים לנושא.

(צילום: אינסטגרם)

ההאפקט האחרון, שאינו פחות "וואו" מהיתר, הוא כפתור המחק שנוסף לסרגל הצייר, שממוקם בחלק העליון של המסך. אתם יכולים למחוק קשקושים שציירתם על התמונה (בכל זאת, לא כולנו פיקאסו), והשימוש הכי מלהיב שניתן לעשות בו הוא זה: אחרי שצילמתם תמונה או סרטון, בחרו באחת ממברשות הצבע שבסרגל הכלים שמופיע למעלה, הקליקו על הצבע הרצוי ולחצו לחיצה ארוכה על המסך, טה דאם! המסך כולו יצבע בצבע שבחרתם. עכשיו לחצו על מברשת המחק ומחקו את הצבע מהמקום הרצוי. אתם יכולים ליצור כיתוב או פשוט לחשוף מקומות בתמונה שיציצו מבעד למסך הצבוע.

(צילום: אינסטגרם)

אנחנו די המומים מכל החידושים האלו, וכל שנותר לנו הוא ללכת ולשחק איתם. אם לא תשמעו מאיתנו בימים הקרובים תשלחו לנו פיצה, אוקיי?