סלבס

שמישהו יעשה לנו סדר בעניינים, בבקשה! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

סלינה, מי? דה וויקנד נצפה מבלה עם בלה חדיד

כאילו אנחנו לא מספיק מבולבלים מהחברות של ג'סטין ביבר וסלינה גומז, עכשיו גם דה וויקנד החליט להוסיף עוד קצת בלבול לכל הסיפור

 אריאלה אביר   |   16/11/2017  |    |    | 

כנראה שיש משהו באוויר, אחרת אין דרך להסביר מה קורה לסלבריטאי העולם, שמחליטים לחזור בזמן ולהתחיל לבלות עם האקסים שלהם, באופן אפלטוני או שלא.

כזכור לכם, לפני כשבועיים גילינו שסלינה גומז ודה וויקנד החליטו להיפרד כידידים, ובינתיים סלינה התחילה לבלות המון זמן עם האקס המיתולוגי שלה, ג'סטין ביבר.

וול, נראה שלא רק גומז מעבירה את הזמן הפנוי שלה בהתקרבות לאקסים, כי דה וויקנד נצפה השבוע יוצא מדירתה של בלה חדיד אחרי שבילה שם במשך כמה שעות. למקרה שאתם לא חזקים בפרטים - השניים נפרדו לפני כשנה, אחרי זוגיות ארוכה ויציבה, וזמן קצר לאחר מכן דה וויקנד וסלינה צולמו יוצאים יחד ממסעדה.

"זו הייתה הפעם הראשונה שהתמודדה עם פרידה, והיא הייתה כל כך פומבית. הציבור חשב שהתמודדתי עם זה בצורה טובה, אבל עמוק בפנים זה ממש הכביד עליי", סיפרה חדיד בריאיון, זמן קצר אחרי הפרידה מדה וויקנד.

עדיין לא ברור אם השניים רק שומרים על יחסים ידידותיים או מנסים לראות אם יש דרך לחזור זה לזרועותיה של זו, אבל יש לנו תחושה שלא מעט מעריצים מאושרים לשמוע שהם שוב בקשר.