סלבס

לא יפה סלינוש (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

סלינה חושפת איך עבדה על כולנו באירוע מעורר השראה

אנחנו לגמרי האמנו לך.

 דניאל פסו   |   30/04/2017  |    |    | 

 

ארגון WE הוא ארגון ללא מטרת רווח, שמבקש להעניק לנערים ונערות הזדמנות להתנדב בפרויקטים שונים לטובת הקהילה, החל מאיסוף מזון עבור חסרי בית ועד גיוס כספים עבור בניית כיתות לימוד מסביב לעולם.

ביום חמישי האחרון צוינה פעילות הארגון באירועי WE Day, שהתקיימו ברחבי העולם, ואת האירוע המרכזי, שהתקיים בקליפורניה, הנחתה סלינה גומז, והשתתפו בו מיטב הסלבס, בהם סברינה קרפנטר, שיי מיטשל, רואן בלנשרד, ג'וג'ו סיווה, מדיסון ביר, ג'ק וג'ק, לילי קולינס ואליסיה קארה. 16 אלף הסטודנטים שנכחו באירוע הקליפורני לא רכשו את הכרטיס בכסף, אלא הרוויחו את מקומם בטקס בזכות התנדבותם בשני פרויקטים - פרויקט מקומי ופרויקט גלובלי. בתמורה זכו הסטודנטים בהרגשת סיפוק ובהזמנה לאירוע, שם התחככו בסלבס האהובים עליהם. 

 

סלינה, שכאמור הנחתה את האירוע, הגיעה אל השטיח הכחול לבושה בתכלת מכף רגל ועד ראש. אפרופו ראש - הזמרת הצעירה הפתיעה בתסרוקתה, שהייתה שונה מזו שחשפה יום לפני כן באינסטוש, והתוודתה כי מעולם לא הסתפרה ושה"תספורת" שהציגה הייתה בכלל פאה! לא יפה, סלינוש, אחד באפריל כבר היה מזמן.

 

 (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) עבדת עלינו סלינוש! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

 

דמי לובאטו, לעומתה, הוכיחה שהיא לא אחת שמבלפת - וחשפה על השטיח הכחול את הקעקוע החדש שלה, שהתאים בול לשמלה הצהובה הזוהרת שלבשה.

 

 (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) דמי וחיית המחמד החדשה שלה (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

 

על ההופעה המלהיבה של הערב אחראית אלישיה קיז, ששרה את מיטב להיטיה לשמחת הקהל - ומתברר שגם לשמחתה של המעריצה סלינה, שבסיום ההופעה עלתה לבמה ונתנה לזמרת חיבוק מוחץ.

 

 (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) סלינה לא יכולה להסתיר את התרגשותה (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) ג'ג'ו סיווה כמו קשת בענן! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) סברינה קרפנטר יפייפיה על השטיח הכחול (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) לילי קולינס מקבלת אהבה מהקהל (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) שיי מיטצ'ל מתמנגלת (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) רואן בלנשרד מתרגשת (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) מדיסון ביר חותמת (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) רגע, מי זה ג'ק ומי זה ג'ק? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) אליסיה קארה מחלקת כיפים (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)  (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) מי רוצה סלפי סלינה? #אנחנו (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)