סלבס

(צילום: Giphy)

סלינה גומז שוברת (עוד) שיא מדהים באינסטגרם

והיא אפילו לא השתמשה באינסטגרם למעלה מחודש!

 ראש אחד   |   27/09/2016  |    |    | 

 

 

סלינוש, מה יהיה? הזמרת הצעירה כובשת פסגה אחר פסגה, מופיעה, מקליטה, משחררת קליפים חדשים ושיתופי פעולה מפתיעים, היא אפילו אוחזת בתואר "התמונה הכי אהובה באינסטגרם" וכן בעלת מספר העוקבים הגבוה ביותר ברשת החברתית (תארים מלכותיים לכל הדעות). אולי בגלל כל אלה היא צריכה לנוח? כאילו, זה הגיוני לגמרי, היא בן אדם! זה מה שאנחנו חשבנו לפחות. אבל מתברר שסלינה היא לא רק בן אדם, היא גיבורת על. אחרת איך תצליחו להסביר את העובדה שהיא הצליחה בזמן המנוחה שלה לכבוש שיא נוסף, וכל זאת מבלי לעשות שום דבר מיוחד? אל דאגה, נספר לכם הכול.

 

אז כמו שאמרנו, סלינה פשוט מדהימה. ולאחר שהודיעה כי היא לוקחת הפסקה מסיבוב ההופעות שלה עקב מחלת הזאבת שממנה היא סובלת, היא החליטה לקחת גם הפסקה קלה מהרשתות החברתיות. אנחנו מבינים אותך, סלינוש, את רוצה שנבוא אולי עם מרק חם ונצפה ביחד בסרטים? לא? אוקיי. בסדר. לא נעלבנו.

 

בזמן ההפסקה מהמדיה הדיגיטלית קרה דבר די מדהים. המעריצים של סלינה הצליחו להביא את ההאשטאג SelenaBreakTheInternet# לרשימת ההאשטאגים הטרנדיים בטוויטר, ובתוך זמן קצר סלינה זכתה לחגוג לא פחות ממאה מיליון עוקבים באינסטגרם! #וואט #וואט #וואט

 

כן! מה ששמעתם! לא רק שלסלינה גומז יש את מספר העוקבים הגבוה ביותר באינסטגרם, היא גם היחידה שחצתה את רף מאה מיליון העוקבים. וכל זה, כאמור, בלי להשתמש באינסטגרם בכלל! כבוד.

 

ברשותכם, נתרכז לסיכום בדברים החשובים באמת. אנחנו בטוחים שסלינה שמחה וחוגגת את המאורע, אבל לפני הכול אנחנו מאחלים לזמרת החלמה מהירה ונחיתה רכה בשגרה התובענית והאינטנסיבית שלה. אוהבים ומתגעגעים!

 

נו, ואתם עוקבים אחרי סלינה גומז?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)