סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

סלינה גומז מסתבכת וקנדל ג'נר בוחרת צד: איך הגיבו הסלבס לפרשת טיילור-קים-קניה?

והדרמה ממשיכה.

 ראש אחד   |   19/07/2016  |    |    | 

 

 

פרשת קים-טיילור-קניה מסרבת לדעוך, ומעליה מרחפת שאלה גדולה מאוד - האם תצליח טיילור להשתקם מהסיפור ולחזור להיות כוכבת הפופ הגדולה שהיא? לא נתעמק יותר מדי בשאלה כי רק הזמן יגלה לנו את התשובה אך נגיד שלצערנו, יש לנו תחושה שגם אם טיילור לא צדקה ב-100% (נכון, אולי היא באמת לא הייתה צריכה להיראות כל כך המומה בטקס הגראמי והיה עליה להציג את הסיפור המלא), השנאה שהיא מקבלת בימים האחרונים לא מגיעה לה (ולא אף אחד. כלומר, אולי לרוצחים סדרתיים וכאלה, אבל לא לזמרות שעד עכשיו הפגיזו בשירים מעולים וכיפיים). כשאנחנו קוראים באינטרנט תגובות נוסח "אני שונא את טיילור" ו"מגיע לה", אנחנו מרגישים שוב באווירה כללית של שנאת נשים מוצלחות, בדיוק כפי שקרה בשעתן לאן האת'וויי, אמה סטון, ובמידה מסוימת אף לג'ניפר לורנס; כולן כוכבות גדולות שהוליווד מאוד אהבה עד שבשלב מסוים מאסה בהן לחלוטין.

 

אוקיי, אנחנו שמחים שהבהרנו את הסוגיה הזאת, וכן, זו בהחלט תגובה ישירה לטענות שאומרות שאנחנו אוהבים יותר מדי את טיילור. מודים, אנחנו אוהבים אותה, אבל מלבד זאת יש לנו גם אלרגיה חריפה לשנאת נשים. עכשיו מגיע החלק המעניין באמת של הפרשה - הסלבס מתחלקים לטים טיילור ולטים קימיה ומגיבים לשערורייה. על סאגת "קלואי נגד קלואי" כבר דיברנו, אבל מה שאר הסלבס חשבו על כל הדרמה? 

 

סלינה גומז

 

סלינוש חטפה אתמול אש עזה. כמו קלואי גרייס מורץ גם היא פרסמה סדרת ציוצים הקוראת לאנשים להתעניין בעולם האמיתי ובדברים חשובים יותר ולהפסיק להתעסק בדרמה של טיילור וקים (ובמילים אחרות - הכי טים טיילור). נחשו מה קרה אז? אנשים רבים תקפו אותה והתלוננו על שמעולם לא שמעו אותה מתבטאת בסוגיות הנוגעות ללטינו-אמריקאים (האוכלוסייה הלטינית בארצות הברית נחשבת למוחלשת, ואילו סלינה היא אחת הנשים הלטיניות החזקות בהוליווד). אחרים אמרו שהיא מעולם לא אמרה דבר על תנועת Black Lives Mattar, היוצאת נגד אלימות משטרית כלפי האוכלוסייה השחורה, תנועה המעוררת סערה ציבורית גדולה בארצות הברית בימים אלה. המתקפה הייתה ממש חריפה, וסלינה לא הגיבה להאשמות שהוטחו בה. 

 

https://twitter.com/selenagomez/status/754896317369970689

 

דמי לובאטו 

 

אמנם דמי לא אמרה משהו מפורש, אבל ברור שהיא בטים קימיה. איך אנחנו יודעים זאת? במקום לצייץ פוסט משלה היא עשתה לייק לציוץ שבו נכתב באותיות גדולות "אני אוהב את קים קרדשיאן". אוקיי, לא אמרה מפורש, אבל הכי אמרה, לא ככה?

 

קנדל ג'נר  

 

הופה, אצל קנדל העניינים מסתבכים! מצד אחד היא אחותה של קים, מצד שני היא חברה בסקוואד של טיילור #דרמה. ומה היה לה להגיד על כל העניין הזה? ובכן, כמו דמי גם קנדל לא כתבה ציוץ מקורי משלה, אך היא עשתה לייק לציוץ של אחותה קלואי שכתבה "אל תתעסקו עם קים" ולציוץ שבו נכתב "האחיות קרדשיאן תומכות זו בזו, וזה כל כך יפה". אוקיי, אז קנדל בטים קימיה. אין מה לעשות, משפחה היא הדבר הכי חשוב (אנחנו רק מקווים שהחברות של קנדל וטיילור לא תיפגע). 

 

 

קייטי פרי 

 

קייטי פרי, הנמסיס של טיילור, נקלעה בעל כורחה לדרמה של טיילור וקלווין האריס מהשבוע שעבר, ואילו השבוע היא ניצלה את הבמה ופשוט שיתפה את השיר שלה Rise ׁ("התעלות"). קשה לנו לקבוע בדיוק למה היא התכוונה, אבל לדעתנו היא לא התכוונה להעביר מסר מעצים לטיילור שאומר לה להתעלות מעל הדרמה הזאת, אלא כיוונה את הציוץ לה עצמה, מסר בסגנון "את יותר טובה מזה, אל תרדי לרמה שלהם". ואולי היא סתם ידעה שמלא אנשים ייכנסו לחשבון שלה לבדוק מה לה יש להגיד אז היא פרסמה את השיר שלה בעיתוי מוצלח. 

 

https://twitter.com/katyperry/status/754911581612277760

 

ומי לא אמר כלום והיינו מתים שיגיב? קניה ווסט שומר במפתיע על זכות השתיקה (לדעתנו הוא מתכנן משהו). מלבד זאת, מאוד מסקרן אותנו לדעת מה טום הידלסטון חושב על כל העניין. 

 

 

DRAMA - הייתכן שהגענו לסוף הפרשה הזאת? משום מה יש לנו תחושה שלא. 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)