סטייליש

הורגת אותו בנחמדות? (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

סלינה גומז לבשה את הז'קט של דה וויקנד ואנחנו מבולבלים

וזה לא הדבר היחיד שגרם לנו ליפול אתמול מהכיסא #ד"ש_לג'סטין_ביבר

 נועם גורביץ'   |   02/11/2017  |    |    | 

סלינה גומז ודה וויקנד, הזוג ההוליוודי הנוצץ ביותר בתקופה האחרונה, נפרדו לאחר 10 חודשים והוליווד עדיין מזועזעת. אם לרגע חשבתם שסלינה יושבת בבית ובוכה, חשבו שוב, כי מאז שהפרידה שלהם פורסמה, הזמרת נצפתה רוכבת על אופניים ברחבי לוס אנג'לס עם חיוך ענק מרוח על הפנים. זה היום הרביעי שמתפרסמות תמונות פפראצי שלה על זוג אופניים כחולים כשבכל יום היא רוכבת עם מישהו אחר (ופרטנר הרכיבה שלה אתמול יגרום לכם ליפול מהכיסא). סלינוש המאושרת כנראה מרגישה קצת הקלה לאחר הפרידה, או שזו דרך ההתמודדות שלה, אבל העיקר שהיא מחייכת! עד כאן הכל טוב ויפה, נכון? אז זהו, שהרכיבה שלה אתמול בלבלה אותנו לחלוטין.

אתמול בשעות הבוקר היא יצאה לבד לרכב על אופניה בז'קט שעשוי להיות הצהרה גדולה בנוגע לקשר שלה עם דה וויקנד. גומז לבשה את הז'קט התכלת שהאקס שלה לבש לדייט שלהם בניו יורק ואנחנו מנסים לפענח מה המסר מאחורי הבחירה האופנתית הזו. האם היא מנסה להעביר לו מסר שהיא מתגעגעת אליו? האם ככה היא מבהירה שהיא עברה הלאה ושהם נשארו חברים טובים? או שאולי היא פשוט בחורה נורמטיבית ששמרה פריט לבוש אהוב של האקס שלה וסתם בחרה ללבוש אותו באופן אקראי? מה שלא יהיה, היא בהחלט עוררה באזז גדול ברשתות החברתיות ובתקשורת. 

א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews

הסטייל של סלינה הוא ממש לא הדבר היחיד שבלבל אותנו אתמול, אלא גם הפרטנר שהצטרף אליה בשעות הצהריים (מה נסגר עם כל רכיבות האופניים האלה?). אחרי שהסתובבה קצת לבדה ברחובות לוס אנג'לס, הצטרף אליה לא אחר מאשר האקס המיתולוגי - ג'סטין ביבר. האקסים המפורסמים נפגשו כבר מספר פעמים בשבוע האחרון והציתו שמועות היסטריות על קאמבק, אבל הם ממשיכים לטעון שהם רק חברים (השיר של ג'סטין יצר מציאות?). לפני שהיא הלכה לצפות בג'סטין משחק הוקי, השניים רכבו זה לצד זו ונראו מאושרים בטירוף. בין אם הם רק חברים או שהם "רק חברים", כרגע העיקר הוא שכולם מאושרים. נכון, דה וויקנד?

A post shared by Just Jared (@justjared) on

מה אתם חושבים - סלינה גומז וג'סטין ביבר בקאמבק?