סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

סלינה גומז חוזרת לשיקום: "אתם חשובים לי, אבל אני מוכרחה להתמקד בבריאות הנפשית שלי"

זה בטוח לא פשוט...

 ראש אחד   |   13/10/2016  |    |    | 

 

 

החודשים האחרונים כנראה היו עמוסים מאוד בעבור סלינה גומז, ונראה שהזמרת הצעירה ושוברת השיאים (היוש אינסטוש) התישה את עצמה עד כדי פגיעה בבריאותה. כידוע, בדיוק לפני שנה נודע כי הזמרת חולה בזאבת, מחלה אוטואימונית הגורמת לתאי מערכת החיסון בגוף לתקוף את עצמם במקום לתקוף פולשים חיצוניים – והיא יכולה לפגוע בכל מערכות הגוף. 

 

 

סלינה נאלצה לבטל הופעות מוקדם יותר הקיץ עקב תופעות הלוואי הקשות של המחלה - התקפי פאניקה, חרדה ודיכאון. ההתמודדות של סלינה עם המחלה באור הזרקורים היא לא פשוטה בכלל, ולמרות שההתמדה שלה והמחויבות למעריצים ראויות להערכה, ברור לכול שבריאותה חייבת להגיע במקום הראשון.

 

 

כעת, חודשיים לאחר ההפסקה המדוברת, נודע למגזין People שהזמרת אשפזה את עצמה במכון שיקום בטנסי, שבו שהתה גם בעבר מאותן הסיבות וזאת כדי לשפר את מצבה הבריאותי ולהקל את תופעות הלוואי, שמשפיעות באופן ישיר על מצבה הנפשי. "אתם חשובים לי מאוד," פנתה סלינה אל המעריצים כבר באוגוסט, "אבל אני מוכרחה להתמקד בבריאות הנפשית שלי ובמצבי הבריאותי". מקורות המקורבים לזמרת סיפרו למגזין כי "סלינה מתמודדת עם מחלת הזאבת, אבל ההפסקה היא כדי לשקם את מצבה הנפשי. היא עלולה להגיע למקומות אפלים מאוד". אם כך, אנחנו מסכימים שזו ההחלטה הכי נכונה! ואיך סלינה אמרה בעצמה בשירה? הלב רוצה את מה שהוא רוצה, ונראה לנו שהלב שלה צריך קצת לנוח, זו לא בושה. 

 

 

 

מה אתם מאחלים לזמרת?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)