ראשי

(צילום מסך מטוויטר)

סיפור האהבה הוויראלי הזה בין שני מלצרים כובש את הרשת

האביר על הסוס הלבן זה הכי שנת 2014.

 אריאלה אביר   |   20/12/2016  |    |    | 

 

אל תבינו אותנו לא נכון, אנחנו יכולים לחיות חיים שלמים בישיבה על הספה מול סרטים רומנטיים בטלוויזיה. אבל בחור אמריקאי בשם ג'רי תפס אותנו לא מוכנים כשפרסם סיפור אהבה מרגש במיוחד דווקא בטוויטר, לא פחות ולא יותר.

 

הסיפור הוא כזה: ג'רי ישב לתומו בבית קפה בברוקלין, ניו יורק. השעה כבר שתיים לפנות בוקר, וג'רי נמצא לבד בבית הקפה יחד עם שני עובדים - בחור ובחורה. לפתע מחליטה הבחורה להתוודות בפני הבחור ולספר לו שיש לה קראש עליו. כמובן, העובדה שאנו חיים בעולם כה טכנולוגי פשוט דרשה מג'רי לצייץ את שרשרת האירועים בצירוף הערותיו המשעשעות ביותר.

 

"הוא שאל אותה כמה זמן היא מרגישה ככה, והיא ענתה: 'חצי שנה'. לכי על זה, מותק!", כתב ג'רי ובהמשך הוסיף כי הבחור אמר שהוא צריך לחשוב על זה כמה דקות ונעלם. לא עברו חמש דקות וג'רי שלח ציוץ נוסף: "הוא כרגע יצא מהמטבח ונישק אותה! 'לא רציתי להודות בזה, אבל תמיד הרגשתי משהו אלייך'. אני לא מאמין שזה קורה!".

 

כאילו לא מספיק שג'רי היה עד לתחילתו של סיפור אהבה מהאגדות, הוא אפילו קיבל מאפין חינם על כך ש"נאלץ" להתמודד איתם. שמישהו יתקשר לכל האולפנים בהוליווד, יש לנו רעיון לדרמה רומנטית שתעיף את כולם מהרגליים!

 

קבלו את שרשרת הציוצים באנגלית, כי הכי טוב לקרוא דברים בשפת המקור שלהם:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.