בידור

עכשיו גם אסטרונאוטית?! (צילום: אריאל אברגיל, סטודיו סקייליין)

סינגל חדש לעדי ביטי

אחרי שעוקבי הסנאפצ'ט קיבלו הצצה בלעדית לקליפ החדש, הגיע הזמן לראות אותו במלואו, לא? קבלו את "משחק מחשב", הסינגל החדש של עדי ביטי!

 ראש אחד   |   26/07/2015  |    |    | 
עדי ביטי עכשיו גם אסטרונאוטית?! (צילום: אריאל אברגיל, סטודיו סקייליין)

אחרי שעוקבי הסנאפצ'ט קיבלו הצצה בלעדית לקליפ החדש, הגיע הזמן לראות אותו במלואו, לא? קבלו את "משחק מחשב", הסינגל החדש של עדי ביטי!

הנערה הצעירה ביותר בפופ הישראלי חוזרת אלינו עם הקליפ "משחק מחשב", שהוא השיר הראשון בעולם (!) שמשוחרר קודם כול לאפליקציית הסנאפצ׳ט. היום בשעות הצהריים, הרבה לפני כולם, קיבלו עוקבי הסנאפצ׳ט של ראש אחד הצצה בלעדית לקליפ החדש.

עדי ביטי, הזמרת ה"חשה" שמפגינה צניעות אך גם שופעת אבק כוכבים בכמויות, השיקה היום את הקליפ החדש "משחק מחשב", שישמש לקידום אלבומה העתידי. לא מדובר בעוד שיר מזן "ביט הביטי" (שזכה לרמיקס מפורסם) וגם לא לשיר מתוק עם ניחוח ילדותי כמו הסינגלים האחרים שלה. מאז "גבוה" עדי ביטי התבגרה בהחלט, והמסר שהיא רוצה להעביר ב"משחק מחשב" הוא לא אחר מאשר "תעיפו את הסמארטפונים שלכם!". הזמרת הצעירה קוראת לכם להבין שמסך המגע לא ייגע לכם בלב. והמציאות - היא לא משחק מחשב.

בחבילה תוכלו למצוא: וידאו שצולם בטכניקת מסך ירוק, אפקטים חמודים, ריקוד שיהיה לכם כיף לחקות, אבל הכי חשוב - את החיוך של עדי ביטי.

https://www.youtube.com/watch?v=7ts5KHLyV8A

BEAT - אתם כבר עוקבים אחרינו בסנאפצ'ט? אז הגיע הזמן! rosh1_snap

(כת"צ ירדן בן אביב/ yarden.rosh1@gmail.com)