בידור

נשבר הלב (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

סיכום שערוריות זאין מאליק ופרי אדוארדס

אז זאין נפרד מפרי בהודעת טקסט? ואז התחיל עם קיילי ג'נר? והאם פרי באמת מחקה את כל התמונות של זאין מהאינסטוש? למקרה שפספסתם משהו, עשינו קצת סדר בפרידה הכי מתוקשרת כרגע.

 ראש אחד   |   09/08/2015  |    |    | 
זאין ופרי נשבר הלב (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

אז זאין נפרד מפרי בהודעת טקסט? ואז התחיל עם קיילי ג'נר? והאם פרי באמת מחקה את כל התמונות של זאין מהאינסטוש? למקרה שפספסתם משהו, עשינו קצת סדר בפרידה הכי מתוקשרת כרגע.

אוקיי, הבנו, זאין מעולה בשבירת לבבות. אחרי שהוא עזב את וואן די בסערה והשאיר דיירקשנרס שבורים ברחבי העולם, הגיע תורה של פרי אדוארדס, שממנה הוא נפרד במפתיע לאחר שנתיים של אירוסין.

פרי וזאין כבר לא כאלה חמודים ומאושרים (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

חשבתם שזה גרוע? מה אתם חושבים על להיפרד ממישהו בהודעת טקסט - אחרי מערכת יחסים של שלוש שנים? קצת לאחר הדיווחים הראשוניים על הפרידה הופיעה שמועה עיקשת שגרסה שזאין נפרד מפרי בהודעת טקסט. אנחנו לא יכולים לדמיין משהו נורא יותר מזה.

זאין לא חיכה הרבה זמן אחרי הסמס הנורא הזה ויצא לבלות עם חברים במסיבה בלוס אנג'לס. כשחזר מהבילוי בחמש בבוקר (!), עשה לייק לתמונה של קיילי ג'נר בטוויטר והתחיל לעקוב בטוויטר אחרי אחותה, קלואי קרדשיאן. תגובות המעריצים הזועמים לא איחרו להגיע: "קיילי רק בת 17 וקלואי בת 31! תישאר איפה שאתה שייך! חוץ מזה, עכשיו חמש בבוקר בלוס אנג'לס, זאין, מה אתה עושה?".

קיילי ג'נר מודים שזו אחלה תמונה (צילום מסך מטוויטר)

שנמשיך? פרי הכועסת (ובצדק) הפסיקה לעקוב אחרי זאין באינסטגרם, לא לפני שהיא מחקה את כל התמונות המשותפות שלהם מהחשבון שלה ובעצם טשטשה כל סימן שהוא אי פעם היה חלק מהחיים שלה. זוכרים שרק לפני שלושה שבועות היא פרסמה תמונה שלהם וכתבה "אוהבת את הגבר שלי"? עצוב.

זאין מאליק ופרי אדוארדס בזמנים הטובים (צילום מסך מאינסטגרם)

בחודש הקרוב יתארחו פרי ובנות להקת ליטל מיקס בתכנית ה-Late Late Show עם ג'יימס קורדן, והשמועות אומרות שפרי עומדת לדבר על ה-כ-ו-ל. כלומר על זאין (זה לפחות מה שבאמת מעניין אותנו). עם הריאיון המצופה והשמועות על כך שזאין דלוק על קיילי ג'נר, אנחנו בטוחים שעוד לא נגמרו השערוריות של השניים האלה. 

BREAK UP - מה עוד הם מתכננים, לדעתכם?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)