סלבס

את הזר?! (צילום: טוויטר)

סיבוב בהליקופטר ומתנה מרגשת מזאין: הכול על חגיגות יום ההולדת של ג'יג'י חדיד

גם אתם כאן רק כדי לגלות מה זאין הביא לה במתנה? אנחנו מטורפים על ימי הולדת, וכשהסלבס האהובים עלינו חוגגים את יום הולדתם, אנחנו מרגישים כאילו זו גם החגיגה שלנו! (מינוס המתנות, בוז).

 דניאל פסו   |   25/04/2017  |    |    | 

 

אנחנו מטורפים על ימי הולדת, וכשהסלבס האהובים עלינו חוגגים את יום הולדתם, אנחנו מרגישים כאילו זו גם החגיגה שלנו! (מינוס המתנות, בוז). ביום ראשון האחרון חגגה ג'יג'י את יום הולדתה ה-22, והיום כלל את כל הדברים שאנחנו הכי אוהבים: פרחים, עוגות, שיער ורוד וטיסה בהליקופטר. נו, אתם יודעים, כמו כל יום ראשון שגרתי.

 

את היום פתחה הסופר-מודל בחברת אחותה בלה, והשתיים עשו פעילות סופר-כיפית של ציור בצבעי מים! בנוסף נתנה בלה לג'יג'י את המתנה הכי יפה שיש - ברכה משתפכת באינסטוש בצירוף תמונות משפחתיות מרגשות של השתיים. בלה בירכה את ג'יג'י במיטב האיחולים והכריזה קבל עם ואינסטגרם שהיא "החצי השני שלה".

 

 

 

 

 

Happy birthday to my best friend FOR F**king LIFE!!!!!!!! 🦋❤️🦋❤️💘💘💘💘My role model! My person. I feel so lucky every day to call you my sister. I didn't know anyone could be so generous, smart, funny, talented, hard working, artistic, loving, respectful AND beautiful all at the same damn time!!! You make me laugh until I pee and even when I don't want to smile, you are just about the only person that can make me. 🤣Every one that knows you, immediately feels the incredible energy that radiates throughout you. ✨✨Thank you for always being yourself, nothing more and nothing less. You are my other half & I don't know what I would ever do without you. I love you with all of my heart Squeegee. ❤️🌈💫🔥 @gigihadid

A post shared by Bella Hadid (@bellahadid) on

 

 

בתום החלק האמנותי של היום המשיכה הכוכבת לסיבוב קצר בעיר - ולא, לא באוטו, באופניים או בכרכרה, אלא בהליקופטר - בחברת הבויפרנד זאין, החברה היילי בולדווין וזר ורדים אדומים. אנחנו אומרים - עופי על עצמך, ג'יג'י. 

 

 

 

 

האירוע המרכזי התרחש בערב: ג'יג'י ארגנה לעצמה מסיבת יום הולדת בסגנון שנות השבעים בדירה ניו יורקית. במקום זר פרחים לראש החליטה הדוגמנית ללכת על משהו חדשני וקישטה את ראשה בפאה ורודה, חבשה משקפיים ורודים ולבשה ז'קט... וול, ניחשתם נכון, ורוד. קרלי קלוס, שהייתה בין המוזמנים, עשתה את הדבר ה"חברי" והעלתה תמונות של ילדת יום ההולדת מהערב, בזמן שג'יג'י הייתה עסוקה ב... פשוט ליהנות מהמסיבה!

 

 

 

HAPPY BIRTHDAY G 👱🏻‍♀️💕🦄

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on

 

 

 

 

אבל איך אומרים אצלנו - "אין חגיגה בלי עוגה"? על החלק המרגש באמת של חגיגות יום ההולדת אחראי הבויפרנד זאין, שדאג למתנה הכי מתוקה (תרתי משמע) והעניק לג'יג'י עוגת קצפת וברכת יום הולדת קצרה-אך-ממיסה:

 

 

 

💕

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

 

 

 

happy birthday to my everything ❤️

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

 

 

 

לזה אנחנו קוראים "יומולדת שמח"! #מזל_טוב_ג'י'גי