בידור

אם נועה תנצח, מעניין איזו שמלה תצפה לנו הפעם. (צילום: Andreas Rentz/Gettyimages IL)

סטפן או נועה קירל: מי ייצג את ישראל בטקס פרסי MTV אירופה?

אל תשאלו אותנו, כי אתם קובעים!

 עמרי ויסמן   |   09/10/2018  |    |    | 

טקס פרסי MTV אירופה יתקיים ב-4 בנובמבר בבילבאו שבספרד, והיבשת כולה במתח. אילו זמרים, אמנים ומוזיקאים יזכו ללכת הביתה עם הפסלון הנכסף? אין לנו מושג, כי ההצבעה בעיצומה והתשובות יתקבלו אך רק מכם!

אחרי שבשנה שעברה נועה קירל זכתה לייצג אותנו בכבוד עם שמלה שגנבה לא מעט מתשומת לב הפפראצי, השנה היא מתמודדת שוב מול סטפן, נדב גדג', אנה זק ופלד על הזכות להיות הפרנזטור של ישראל באירוע המוזיקלי החשוב באירופה. אתם, צופי הערוץ, צריכים להצביע ולהחליט מי מחמשת המועמדים המוכשרים ייבחר ויזכה בפרס Best Israeli Act. הזוכה בפרס הארצי יתמודד נגד אמנים מרחבי העולם על תואר Best Global Act, וזה לא יהיה פשוט כי גם תותחים כבדים כמו שון מנדס, דואה ליפה, קמילה קביו, דרייק, פוסט מאלון ואחרים רוצים לזכות בכבוד הגלובלי. ההצבעה מתבצעת דרך הלינק http://www.mtvema.com/en-il/vote ותימשך עד ה-29.10, וחשוב שתדעו שאפשר להצביע כמה פעמים שרוצים – אפילו עשרים (פעם אחת לכל אצבע ובוהן).

אז שיהיה בהצלחה לכל המתמודדים, ואולי ביום מן הימים נספר לכם על מעלליו של עמרי מאחורי הקלעים בטקס MTV אירופה שהתקיים לפני המון שנים באדינבורו, סקוטלנד, והיו מעורבים בהם רוחות רפאים (אמיתיות, נשבעים לכם!) וסנדוויצ'ים.