סטייליש

#לגזור_ולשמור (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

סורי, ג'יג'י חדיד וקאיה גרבר: זו דוגמנית השנה של 2017

לא, אתם כנראה לא מכירים אותה וכדאי מאוד שתתחילו לשנן את השם שלה

 נועם גורביץ'   |   06/12/2017  |    |    | 

שלשום נערך טקס פרסי האופנה השנתי בלונדון, וכרגיל הגיעו כל השמות הגדולים ביותר בעולם האופנה (חוץ מאיתנו, היינו עסוקים בכתיבה). בטקס נכחו סופרמודלס, מעצבי אופנה, עיתונאים, עורכים ועוד אינספור מוזמנים נוצצים, ביניהם קרלי קלוס, סלינה גומז, אשלי גרהאם, זנדאיה (שהגיע בשיער קצוץ בלונדיני #פאה), וויני הארלו ומייסי וויליאמס. 

במהלך הערב הוענקו פרסים כמו מעצב השנה, אייקון הסטייל ודוגמנית השנה, כשהאחרון ידוע בתור פרס שמזניק קריירות של דוגמנים ודוגמניות. בשנה שעברה זכתה ג'יג'י חדיד בתואר הנכסף, בשנת 2014 זכתה קארה דלווין והשנה זכתה אדווה אבואה. אל תבהלו מכך שאתם לא מכירים את השם שלה, עדיין לא יצא לה להוביל קמפיינים גדולים (אלא רק להיות חלק מהם), אבל אין ספק שתשמעו ממנה עוד הרבה! אומנם היא עדיין לא שם מוכר בכל בית, אבל אדווה כיכבה על מסלולי כל התצוגות הנחשבות והיא כבר מזמן שם דבר בעולם הקוטור. תצוגת האופנה של שאנל? ברור שהיא צעדה; דיור? אין ספק; מארק ג'ייקובס? ברור. אז כדאי שתתחילו לשנן את השם שלה היטב, כי בשביל להיות פאשניסטים אמיתיים אתם חייבים להכיר אותה. 

אחד הדברים המרגשים ביותר שקרו במהלך אותו הערב, היה תגובתה של ג'יג'י חדיד לזכייתה של אבואה. ג'יג'י מיד העלתה סטורי לאינסטגרם עם תמונה של הסופרמודל וכתבה: "מזל טוב לדוגמנית השנה - אחד מהאנשים האהובים עליי בעולם, אדווה אבואה. זה היה תענוג לראות אותך צומחת, מגיע לך לזכות! שולחת לך אהבה ענקית, תודה על כל הזמנים שלנו ביחד ושאיפשרת לי לצלם אותך עבור 'ורסאצ'ה', זה היה חלומי". כשאנחנו נזכה בתואר הזה אנחנו מצפים לסטורי לא פחות מרגש, אוקיי?

אז אחרי שהכרנו לכם את השם החם ביותר בעולם האופנה כיום, נותר לכם דבר אחד לעשות - להצביע ללוקים המושלמים והמוגזמים של הערב השיקי בשנה. קדימה, למה אתם מחכים?