סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

סוף-סוף: תמונות ראשונות של דילן או'בריאן מאז הפציעה הקשה

התגעגענו אליך, דילן!

 ראש אחד   |   02/08/2016  |    |    | 

 

כמעט חמישה חודשים חלפו מאז הפציעה הקשה של דילן או'בריאן על צילומי הסרט "הרץ במבוך: תרופת המוות". השחקן נפל ממבנה שאמור היה לדמות רכבת, נחבל בפניו וספג שברים רבים ואושפז בבית חולים במצב קשה. 

 

תחילה עודכן כי ההחלמה תימשך שבועות ספורים, אך היא הלכה והתארכה ובמשך חודשים ארוכים לא היה ברור מה מצבו הרפואי של השחקן והוא גם לא נצפה באף אירוע ובשום מקום ציבורי. #מדאיג

 

 

עקב הפציעה נדחה הסרט הבא בסדרת סרטי "הרץ במבוך" ל-2018, ובינתיים, בכל אופן, אנחנו מחכים בסבלנות לעליית העונה השישית של "זאב צעיר", שבה דילן צפוי להשתתף, כמובן. ואולם אתמול זכינו לביקור מוקדם מהצפוי של דילן - השחקן נצפה לראשונה מאז הפציעה ונראה כמו בן אדם חדש לגמרי!

 

מעריצה בת מזל פגשה אתמול את דילן המזוקן ברשת חנויות מיצים בקליפורניה, צילמה את המאורע (כמובן, איך אפשר שלא?!) ואף כתבה: "עשו לי את החיים! לפגוש אותך היה הדבר הכי נפלא שיש". מודים, התרגשנו. התמונות לפניכם.

 

 

 

 

 

אנחנו לא בטוחים מה דעתנו על הלוק החדש והמזוקן של דילן. מה שבטוח הוא שהתגעגענו מאוד, ואנחנו שמחים לראות את השחקן בריא ומחויך. מצפים לפרויקטים הבאים שלך, דילן, רק תשמור על עצמך!

 

 

WOW - גם אתם התעגעתם לדילן?

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)