ראשי

פיינלי! (צילום: אתר Emojipedia)

יש אימוג'ים חדשים, ולא ברור איך הם לא היו במקלדת שלנו עד עכשיו

אד שירן בטח ממש שמח!

 ראש אחד   |   22/01/2017  |    |    | 

 

 

אימוג'ים - אי אפשר בלעדיהם. באמת, אנחנו לא זוכרים איך תקשרנו לפני שהאייקונים הצבעוניים פרצו לחיינו. דמיינו עולם בלי קקי מחייך, בלי חתול מאוהב ובלי קוף המכסה את עיניו. קשה להעלות על דעת מציאות שכזאת, נכון? מזל שאנחנו לא צריכים. אבל האם גם אתם מרגישים לפעמים שחסר לכם משהו בתוך המקלדת הצבעונית? סוג של קיפוח, המשאיר אוכלוסייה שלמה בחוץ? וול, העדכון אחרון פותר גם את זה!

 

 

 

ג'ינג'ים ברחבי העולם, זהו יום חג! יש אימוג'ים חדשים, הם ג'ינג'ים, והם נוצרו במיוחד עבורכם. כן, נועם, עורכת האופנה שלנו, צוהלת עכשיו משמחה. ובצדק, איך לא היו אימוג'ים ג'ינג'ים עד כה? איך אד שירן תקשר בוואטספ? נשלח לו הודעה ונבדוק איתו. בכל מקרה, הם בדרך אלינו, וכן, הם מושלמים.

 

 

צילום: אתר Emojipedia) (צילום: אתר Emojipedia)

 

 

אתר Emojipedia, ששיתף בעדכון החדש, דיווח כי בחודשים האחרונים בלטו במיוחד הקריאות הרבות שהגיעו אליהם והתלוננו על היעדר אימוג'ים ג'ינג'ים, וזאת אף שהג'ינג'ים מונים אחוז עד שני אחוזים בודדים באוכלוסייה. ייתכן שכמונו גם אתם כבר לא יכולים לחכות עד שהאימוג'ים החדשים יגיעו לטלפון הסלולרי, אבל כדאי שתנמיכו ציפיות ותתאפקו; האימוג'ים החדשים צפויים להיכנס רק בשנת 2018, עם עדכון היוניקוד החדש. מלבד האימוג'ים הג'ינג'ים צפויים להיכנס למקלדת שלנו גם אימוג'ים של קוקוס, זברה וברוקולי ועוד המון אימוג'ים נהדרים אחרים. #נו_כבר

 

 

תייגו חברים ג'ינג'ים שישמחו לשמוע על העדכון!