בידור

פשוט מדהים. (צילום: יוטיוב)

סוף-סוף! הסינגל החדש של הארי סטיילס כאן, והוא פשוט מדהים

הציפייה בהחלט השתלמה!  רק בשבוע שעבר סיפרנו לכם שאנחנו חושדים כי סינגל הבכורה של הארי סטיילס עושה את דרכו אלינו, ואכן, אחרי המתנה מורטת עצבים - סוף סוף הוא כאן! #אומייגאד #הלם_דג'נרס #התרגשות_של_הלייף לאחר ציפייה ארוכה, הארי, הלוא הוא כוכב השער שלנו (כבר אמרנו כמה שאנחנו אוהבים אותו?) שחרר את השיר שנקרא Sign of the Times.

 עומר טסל   |   07/04/2017  |    |    | 

 

 

רק בשבוע שעבר סיפרנו לכם שאנחנו חושדים כי סינגל הבכורה של הארי סטיילס עושה את דרכו אלינו, ואכן, אחרי המתנה מורטת עצבים - סוף סוף הוא כאן! #אומייגאד #הלם_דג'נרס #התרגשות_של_הלייף לאחר ציפייה ארוכה, הארי, הלוא הוא כוכב השער שלנו (כבר אמרנו כמה שאנחנו אוהבים אותו?) שחרר את השיר שנקרא Sign of the Times. הסינגל החדש הוא ללא ספק שינוי מוזיקלי מרענן, בשונה מכיוונה המוזיקלי של הלהקה איתה פרץ אל חיינו, וואן דיירקשן.

 

לא מדובר בלהיט מסיבות, או שיר שנרצה לשיר במקלחת (או שכן, בעצם) - מדובר בבלדה מרגשת וסוחפת! הארי מפגין בשיר יכולות ווקאליות מרשימות ןיש אפילו שמשווים את שירו החדש של הארי, לסגנונו המוזיקלי של הזמר המנוח דייוויד בואי. אין ספק שפריצתו המוזיקלית של הזמר האהוב מכה גלים ברשת, ואנחנו בעיקר שמחים שלמרות שוואן די בהפסקה, שכל אחד מחברי הלהקה דואג לעשות לנו נעים באוזן ובלב.

 

 

שמעו את השיר החדש:

https://www.youtube.com/watch?v=z0GKGpObgPY&t=29s

 

 

 

 

 

 

מה חשבתם על השיר?