ראשי

(צילום: ניר סלקמן)

סדרת סרטונים מיוחדת לחגיגות הגאווה: בן חושן

ברוח אירועי חודש הגאווה נפגשנו עם בני נוער מהקהילה הגאה, והם פתחו בפנינו את הלב בסדרת סרטונים מרגשת במיוחד. היום אנחנו שמחים להכיר לכם את בן חושן, יו"ר נוער מרץ. 

 ראש אחד   |   03/06/2016  |    |    | 

 

https://www.youtube.com/watch?v=5VDVx3tDaPI

 

 

הסיפור שלי

 


אני בן, תלמיד כיתה י"א, גר בתל אביב ומכהן כיו"ר נוער מרצ. אני בעצם מייצג את תנועת הנוער גם מבחינת הסביבה וגם מבחינת מפלגת האם, ואני דואג לקיום הפעילות וההובלה הפוליטית של החניכים. יש לנו סניפים בכל רחבי הארץ, ומועברות בהם פעולות שבועיות וחינוכיות על פוליטיקה, אקטואליה וערכים. אנחנו עוסקים בקידום מאבקים מגוונים במדינה למען צדק, חופש ושוויון. אנחנו החזית האקטיביסטית של המפלגה, ואנחנו ארגון הנוער המפלגתי הגדול ביותר במדינה. כשהצטרפתי לנוער, הרגשתי שאני חלק ממשהו גדול, שאני מקדם מטרה שהיא באמת חשובה בעיניי. בנוסף על כך הכרתי עוד נערות ונערים כמוני, שבאים להיאבק למען חברה צודקת יותר ושוויונית יותר.בזכות נוער מרצ גיליתי את עצמי. רק לאחר שהצטרפתי לנוער מרצ הצלחתי לצאת מהארון. בנוער הכרתי את הקהילה ואת מאבקיה, ובמקום לסלוד מלהיות הומו התחלתי להרגיש גאווה בזהות הזאת.

 

 

הגאווה שלי

 


אחד הרגעים שבהם הרגשתי גאה להיות גאה הוא כשראיתי את "איגי" בצעדת מחאת האתיופים לפני שנה. הרגשתי גאה להיות חלק מקהילה סולידרית, שמזדהה עם דיכויים אחרים בשטח, גם אם זה לא נוגע לה אישית. בנוסף, אני מתמלא גאווה כשאני שומע מחניכים וחניכות שבזכות התנועה הם עברו את התהליך שאני עברתי, שהפעילות פה עודדה אותם לצאת מהארון ולהיות גאים במי שהם.

 

 

מראיין: כת"צ עילי שמעוני
יוזם הפרויקט: בר וולפרט
צילום: שי רוזנצוייג
עריכה: תום עוזיאל ושי שבתאי
סטילס: ניר סלקמן
סטודיו: ערן לוי
איפור: רביד וולף ל"רווית אסף"
תודה מיוחדת ל IGY – ארגון נוער גאה – איגי