מגזין

(יח"צ)

נשנושי השבוע: מהדורת כחול-לבן ליום העצמאות!

איזה מזל שלא אוכלים בחג ספריי קצף (לפחות לא בכוונה)...

 דורון פרידמן   |   15/04/2018  |    |    | 

מרשמלו  פטריוטי

אין יום עצמאות בלי על האש, אין על האש בלי מרשמלו על שיפוד, ואין מרשמלו על שיפוד ליום העצמאות בלי המהדורות המיוחדות של יוגטה וכרמית, שהוציאו מארזי מרשמלואים מושיים לכבוד החג (אבל תוכלו להשתמש בהם גם בל"ג בעומר, לא נגלה). טעם המרשמלו נשאר זהה, כמובן, אלה רק האריזות שנצבעו בכחול-לבן - אבל תודו שמרשמלו בטעם סברס לא היה מזיק (או מרשמלו בטעם חומוס?).

מדד האום נום נום :3/5

יח"צ

 

נקניקיות גוליגוץ וגולידק

עדיין במנגל עם המרשמלו? אז למה שלא תעמיסו גם את נקניקיות העוף החדשות-ישנות של זוגלובק, שיוצאות במהדורה נוסטלגית. נקניקיות הגולידק הן דקות וארוכות, הגוליגוץ הן קצרות ושמנמנות, והטעם שלהן אמור להיות "כמו פעם" – כמו נקניקיות גוליבר המיתולוגיות. עם קטשופ וחרדל אי אפשר ללכת שולל.

מדד האום נום נום: 4/5

יח"צ

הלחמניות החגיגיות של ברמן

מחפשים מקום להניח בו את הנקניקיה? מאפיות ברמן הוציאו לכבוד יום העצמאות מהדורה חגיגית של הלחמניות המדברות שלהם, לחמניות שנושאות כיתובים כמו "חוגגים 70", "ארץ נהדרת" ו"עצמאות". בן גוריון והרצל בוודאי היו מתרגשים לראות אתכם מנשנשים מתוכן – והן אפילו עשויות מקמח מלא.

מדד האום נום נום: 5/5

יח"צ

 

חומוס נוסטלגי של צבר

מה עם משהו למרוח על הלחמניה שלכם? טוב ששאלתם, כי "חומוס צברי ישראלי" של סלטי צבר שואב גם הוא השראה מהטעם האסלי של פעם, ויש לו מרקם רך במיוחד שאהבנו מאוד. עובדת בונוס: בישראל צורכים כ-16,500,000 טון חומוס בשנה, ורק ביום העצמאות צורכים כ-570 טון חומוס. זה הרבה מאוד חומוס. בטח הטחינה מקנאה.

מדד האום נום נום: 5/5

יח"צ

 

קישוטי העוגה של עלמה

אם למדינת ישראל יש יום הולדת, צריך להכין לה עוגה, לא? אז המותג "עלמה" הרים את הכפפה והשיק קישוטים אכילים לעוגות ולקינוחים עם סמלים חגיגיים ודגלי ישראל. חמוד.

מדד האום נום נום: תלוי בעוגה שתאפו...

יח"צ

 

ראנץ' חומוס צ'יפס סלט

זו ככל הנראה ההברקה הכי גדולה ב-70 שנות קיומה של המדינה (טוב, אולי לא, אבל עדיין מדובר בשיחוק כחול-לבן): בורגראנץ' השיקה מנה טעימה ברמות של המבורגר בתוך פיתה עם חומוס, צ'יפס וסלט ירקות קצוץ, ותודו שאין יותר ישראלי מהשילוב הזה. שימו לב שזו מהדורה סופר-מוגבלת שמוצעת רק לשבוע אחד בלבד, אז כדאי שתמהרו כי אי אפשר לאכול את הפיתה ולהשאיר אותה שלמה. כפיים לנשנוש השבוע!

מדד האום נום נום: 5/5

יח"צ